LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • dar la ratesti ce are? facem un gratar
    ala micu cu loganu' gri cu dungile alea' mici portocalii

    Comment


    • nu e o idee rea
      Stock is boring...
      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

      Comment


      • hai sa o dam la pace cumva: patinuar , ratesti , ciolanu?

        Comment


        • dc nu faceti si voi intalniri mai dese?ca as veni si eu dar cum voi ati planuit de florii eu nu sunt in buzau ca si la ultima intalnire!sunt saptamana exact dupa florii..

          Comment


          • chiar asa! cum de s-a stabilit urmatoarea intalnire tocmai de florii? face vreun coleg loganist cinste si eu nu stiu?
            Stock is boring...
            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

            Comment


            • pana acum vad ca nu e nimic pus in cuie, poate ne hotaram cumva

              Comment


              • daca va hotarati sa faceti intalnire dupa florii vin si eu,ca exact in saptamana "mare" sunt in buzau;)

                Comment


                • pai daca nu duminica asta cind ? de PASTE, ai sa ne intilnim si poate dupa asta ne intilnim si noi mai des, macar la 2 satamini.

                  Comment


                  • cred ca ne trebuie un organizator serios si care sa-i pese de logan club buzau. eu nu i-am vazut niciodata pe cei care sunt alesi ca fiind organizatori de intalniri pe buzau si intru cam de 1 an pe forumul asta...
                    Stock is boring...
                    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                    Comment


                    • Baieti , sfatul meu este sa lasam intalnirea dupa sabatorile pascale.C am toata lumea in periada asta este ocupata cu alergaturi de Pasti.Legat de iesirea la padure , eu propun sa facem un topic gen "weekend in buzau"-unde sa propunem cateva locatii cu zonele frumoase ale judetului -hotarim o locatie si asa poate mai vad si colegii din orasele apropiate si ni se vor alatura..E doar o prpunere , colegii hotarasc.In rest va doresc drumuri bune si sa va mearga masinile.
                      Mihai daca se vor cu sufletul, aceste intalniri nu trebuie sa stea intr-o persoana anume pt a se organiza .Propunem pe cineva care sa posteze detalii despre intalnire(locatie-data ora) si acel cineva sa o faca mereu .Dar cred ca aceste detaliiorganizatorice le putem face cu prima ocazie.
                      Last edited by gabiopel; 13 April 2011, 19:43.

                      Comment


                      • De acord cu Gabi.

                        Comment


                        • Deci ne vedem dupa paste.Pina atunci sanatate si drumuri fara evenimente!

                          Comment


                          • Mihai 85-vad ca esti un membru activ al acestui topic si forum ,asa ca poate nu o sa se supere colegii pe mine dar in lipsa unui organizator de intalniri eu te propun pe tine ca sa tii evidenta intalnirilor la buzau(nsa te ocupi de stabilirea datei , locatiei , orei) esti mereu activ si poti tine altfel cont de intalnirile organizate la buzau-nu ca ti ar oferi cineva vreo functie .Sper ca si colegii sa fie de acod cu mine si nu sa ma bombardeze[/PHP].Am propus si eu , doar atat.
                            Legat de intalnire , asa am zis si eu-acuma cum decide majoritatea asa facem

                            Comment


                            • discutiile despre iesirile la gratar si iarba verde se continua aici:
                              Stock is boring...
                              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                              Comment


                              • Cu ocazia sfintei sarbatori a Floriilor, va urez tuturor celor care purtati nume de floare “La Multi Ani” , implinirea tuturor viselor. sanatate , putere de munca , sa va mearga masinile si tot ce este mai bun.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google