LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • asa este Mihai am fost de citeva ori si am fost singur pe mine ma pierdura-ti de musteriu pina prin decembrie,eu am venit de fiecare data, acum va saut din marea britanie poate totusi de vedem in cind vinin vacanta

    Comment


    • salut, ma bucur sa aud ca ai reusit sa pleci din nou. iti urez sa realizezi tot ce ti-ai propus si sa ne vedem din nou cu bine la intalniri.
      multa bafta!
      Stock is boring...
      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

      Comment


      • multa bafta ronald si sa ne vedem cu bine!

        Comment


        • multumesc baieti si eu sper sa ne vedem cu bine, poate reusesc sa va vad in decembrie cind vin acasa in vacanta de craciun

          Comment


          • hei care vine pe 18 decembrie dau o cafea (suc)la toata lumea.Sper sa nu am probleme cu iarna sa nu zbore avioanele daca totul este bine vin la intilnire poate apareti si voiHAI BAIETI CA VAD CA NU VA INTILNIRATI DE UN MUNTE DE ANI!

            Comment


            • Salut, asa e, nu ne-am mai intalnit de ceva vreme si poate pe 18 vom putea sa ne vedem. Multa sanatate si zbor placut!

              Comment


              • Mentin oferta,veniti la intilirea logan club pe 18 fac cinste la cei care vin hai mai oameni sa ne mai vedem la ochi

                Comment


                • eu imi anunt prezenta. sper sa nu mai fim doar 2-3 ca data trecuta...
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • Si eu imi dau tot concursul pt 18 dec, dar confirmarea o fac sambata. Sa ne vedem sanatosi!

                    Comment


                    • Ee hai curaj! Poate ne stringem de o intilneala pina duminica la 11 la patinoar

                      Comment


                      • Salutare colegi, confirm pentru maine la patinoar la ora 11. Haideti, care mai veniti, care mai poftiti?

                        Buna dimineata, nu-si mai anunta nimeni prezenta la intalnire? Sper totusi sa ne strangem cativa. Bafta!
                        Last edited by spulbercris; 18 December 2011, 09:27. Reason: Automerged Doublepost

                        Comment


                        • am fost la aceea intilnire eu si spulbercris.intilnirea de pe 18 decembrie.

                          Comment


                          • La multi ani Logan Club Buzau!

                            Comment


                            • Salut, e cineva din buzau/rm.sarat care poate sa ma ajute sa instalez un player+sistem pe fata+coaxiale pe spate?

                              Comment


                              • Salut la toata lumea am o intrebare intrebatoare.... FACEM O INTALNIRE ANUL ACESTA?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google