LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca tot v-am trezit interesul, haideti sa stabilim IMPREUNA o data de intalnire. In principiu in weekend cred ca e mai ok pentru toata lumea, dar daca sunt doritori, putem sa facem o intalnire "mica" si vineri seara, cand nu sunt plecati in alte localitati colegii nostri. Mai trebuie sa gasim si un loc de "cumparaturi"

    Comment


    • Da as putea sa vin in seara asta :d

      Comment


      • 0788610983 (cosmote), daca ne adunam mai mult de 2 persoane.

        Comment


        • Eu oricum merg in fiecare seara in carrefour jos de la 7.

          Comment


          • Ne vedem Duminica 20.04.13 in parcarea Kaufland? ora aprox. 19.00. langa taraba de mici???

            raspuns pe PM la mine sau mihai.85.

            Comment


            • o sa vin si eu. imi las numarul de tel pentru doritori: 0764.459.171 (cosmote).
              Stock is boring...
              My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

              Comment


              • nimeni pana acum? se anunta o zi superba, iar micii de la Kaufland sunt deliciosi

                Eu am ajuns,va astept.
                Last edited by razvanamza; 21 April 2013, 19:06. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • din pacate am fost doar eu si razvan impreuna cu sotia. se pare ca nu ati vrut sa mancati un mic cu noi

                  cine va avea placerea sa vina la urmatoarea intalnire, ii fac cinste cu o portie de mici si o bere (fara alcool, bineinteles)
                  Stock is boring...
                  My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                  Comment


                  • Speram si eu la ceva mai mult interes din partea loganistilor buzoieni, mai ales ca, pe strada, sunt destul de multe loganuri frumoase si ingrijite, semn ca pasionati ai marcii exista....
                    Asteptam semne de viata si pe acest thread.

                    Comment


                    • Scuzati-ma ca nu am putut veni, a intervenit o problema si nu am fost in oras. Imi este si rusine sa dau ochii cu voi pentru ca nu m-am putut tine de cuvant.

                      Comment


                      • eee, nu spanzuram pe nimeni te asteptam cu proxima ocazie.

                        Comment


                        • Am o intrebare cum pun si eu o poza

                          Comment


                          • Mihai t-am vazut masina in carrefour azi. Te-am asteptat, perand ca apari.)

                            M-am uitat la masina ta, este frumoasa.
                            Last edited by floryn994; 23 April 2013, 23:32. Reason: Automerged Doublepost

                            Comment


                            • aparea sigur, daca-l sunai. numerele sunt puse aici. pentru adaugare poze, dai pe "Go Advanced", si ai acolo "Gestiunea Atasamentelor".

                              Comment


                              • Multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google