LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • acceptati si un parvenit de Bucuresti glumesc, sunt nascut si trait in Ramnic, dar m-am mutat proaspat la Buzau dupa 7 ani de "Capitalism".

    La buc. ne vedeam in fiecare seala la Kiss. pe aici vad ca e cam rar. totusi, ma bag si eu la urmatoarea intalneala. Masina probabil o stiti din povestile eterne cu modificari de motor 1.4 in 1.6

    Comment


    • Cu ziua sunt de accord, dar ora poate fi 13:30 - 14:00 cel tarziu? Nu sunt din oras si dureaza ceva pana ajung, mai ales ca sunt si la serviciu duminica dimineata

      Comment


      • Pana pe 16 ajungem noi la intelegere si in privinta orei de intalnire. Mai discutam, mai supunem la vot..., ca doar oameni suntem, nu-i asa?

        Comment


        • Sunt intru totul de accord! Acum depinde si de ceilalti participanti daca mai au si alte dorinte.

          Comment


          • salutare buzoieni
            http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

            Comment


            • Salutare colegi loganisti buzoieni si nu numai. Ce se aude cu intalnirea de duminica, ne vedem? Hai, incepeti sa postati. Bafta!

              Comment


              • am masina la vopsit ) daca o termina pana duminica ne vedem!
                Casa moara fetilii!

                Comment


                • hai cris ne vedem la 10 sau11duminica da de stire eu ma multumesc si daca te vad doar petine

                  Comment


                  • La mine a intervenit o problema si nu stiu daca mai pot ajunge. Ora este tot aceeasi sau se va schimba?

                    Comment


                    • Salut, in principiu ora de intalnire ramane 11 ca pana acum, dar la nevoie ne supunem majoritatii pentru modificari.

                      Comment


                      • ok... la patinoarul Ice Magic? sau in alta parte?

                        Comment


                        • Daca nu sunt alte propuneri, ramane ca pana acum, la patinoar.

                          Comment


                          • Buna dimineata, mai vine cineva la intalnire, la patinoar la ora 11?

                            Comment


                            • sunt pe drum, vin.

                              Comment


                              • Originally posted by spulbercris View Post
                                Buna dimineata, mai vine cineva la intalnire, la patinoar la ora 11?
                                Eu am fost de la 10 acolo Cristi ! Ma bucur ca am stat si eu un minut de vorba cu voi .!Data viitoare vin cu Loganul sa ti arat cum sta treaba si cu incalzirea in scaune!
                                Last edited by gabiopel; 16 December 2012, 21:11.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google