LoganClub Buzau

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • de joi pana sambata sunt si eu la bz... daca e ceva sa mancam un mic, vin!

    + mai am si eu o rugaminte... am un subwoofer in boxa de vreo 2 ani si nu l-am pus ca aveam player stock. zilele trecute mi-am luat un clarion si sa il pun pe masina daca tot sta degeaba poate o fi diferenta la sunet chiar daca e slab. Stiti pe cineva sa-mi faca cablaraia?
    Last edited by Gius; 24 April 2013, 00:38. Reason: Automerged Doublepost
    Casa moara fetilii!

    Comment


    • Nu-i "rocket science". Ai kit de cabluri?

      Comment


      • am si cabluri... am vrut sa fac cu un prieten mai de mult dar nu stiam pe unde sa le trag la baterie
        Casa moara fetilii!

        Comment


        • pe acolo pe unde intra si cablajul in habitaclu

          Comment


          • Eu am aceiasi situatie ca si a ta am Cd player-ul stock si tot asa ma enerveaza cu firele, cei drept nu am stat sa ma uit pe unde sa le bag. Eu ascult din telefon cand vreau bass)

            Comment


            • daca ai player stock, foloseste "hi input", de la difuzoarele spate.

              @all, ne vedem sambata prin oras? vad ca am fi mai multi..

              Comment


              • Nu am difuzoare pe spate.

                Comment


                • sambata mai pe seara o sa plec... sa nu fie prea tarziu... un 19.00?
                  Casa moara fetilii!

                  Comment


                  • 0742226903 Daca e sa ne intalnim.

                    Comment


                    • Originally posted by mihai.85 View Post
                      o sa vin si eu. imi las numarul de tel pentru doritori: 0764.459.171 (cosmote).
                      Originally posted by razvanamza View Post
                      aparea sigur, daca-l sunai. numerele sunt puse aici.
                      mi-am lasat nr de tel cateva posturi mai sus. daca ma sunai, sigur coboram
                      in principiu ramane pentru sambata in parcare la Kaufland la mici la ora 19:00? daca vor aparea schimbari, postam aici ce si cum.
                      Stock is boring...
                      My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                      Comment


                      • samabata la 19.00 Kaufland ramane! prezent cu o sticla maaaare de pepsi

                        Comment


                        • am plecat din buzau la 19... n-am putut sa mai stau
                          Casa moara fetilii!

                          Comment


                          • am fost eu, razvan si florin. poate data viitoare ne strangem mai multi
                            Stock is boring...
                            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                            Comment


                            • de la 0 la 3 este totusi ceva. poate poate ne mai strangem.

                              Comment


                              • imi anunt de acum si eu prezenta dar o sa vin de abia la anu ca acum nu am permis
                                http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google