discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    cine a mai intalnit asa ceva se incuie singura cand actionez frana semnalizarea farurile

    Comment


    • #47
      Originally posted by mferdinand35 View Post
      cine a mai intalnit asa ceva se incuie singura cand actionez frana semnalizarea farurile
      ce zici acolo? cu cine te certi?

      Comment


      • #48
        A luat-o razna. Trebuie schimbata ))

        Comment


        • #49
          Cu ocazia sfintelor sarbatori va doresc sanatate si fericire alaturi de cei dragi
          sigpic

          Comment


          • #50
            chiar tre dusa la psihiatru..... cred ca ai vreun scurt pe undeva....la service cu ea

            Comment


            • #51
              Sa aveti parte de tot ce aveti si mai vreti,
              De tot ce nu aveti si va doriti,
              De tot ce va lipseste si nu stiti.
              Un an nou fericit !
              Multi ani cu sanatate...din partea LoganClubPitesti

              Comment


              • #52
                Lasati o parte din lumina artificiilor aprinse in noaptea anului Nou sa va lumineze.
                Fie ca anul care vine sa fie pentru dumneavoastra o punte spre ceva mai bun, mai luminos.
                "La Multi Ani"
                Anul Nou sa va daruiasca sanatate, pace in suflet si prosperitate pentru dumneavoastra si familie.
                "La Multi Ani"
                Cu ocazia Anului Nou primiti din partea Membrilor Logan Club Mioveni un sincer "La Multi Ani", tot ce va este de folos sa se realizeze si nimic sa nu va innoureze "cerul" senin al vietii!
                sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                Comment


                • #53
                  La multi ani! Monteaza cineva CB prin Buzau pe un Logan Preference , soft 6001?

                  Comment


                  • #54
                    se mai misca ceva pe la voi ? vad ca organizatorul nu a intrat din septembrie ...
                    Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                    Comment


                    • #55
                      Salutare sunt nou pe aici vreau sa stiu si eu de unde pot face rost de niste stickere cu dacia logan club.Multumesc

                      Comment


                      • #56
                        care stii daca in buzau mai este un servis autorizat dacia inafara de General autocom ca mai am citeva luni si vine revizia si parca as incerca in alta parte
                        nu dealta da un meserias deacolo era surprins ca masina mea nu are ambreiaz hidraulic desi ambreiaj hidraulic au in mod normal numa mcv-urile de 16.16v.I-am zis eu de chestia ca mcv este mai greu si deaceea are alta cutie de viteze .Pustani, invata meserie pe masinile noastre

                        Comment


                        • #57
                          vand casetofon blaupunkt ,cod de securitate,stare foarte buna

                          Comment


                          • #58
                            Salutare,
                            pentru cei interesati un 1.4 MPI Laureate facelift aici...http://www.loganclub.ro/forum/showpo...postcount=1134
                            ...si se gaseste in Braila

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Speedy_NMR View Post
                              Mersi fratioare,
                              dar ia sa vedem daca a mai vazut cineva asa ceva si daca se poate rezolva.....
                              PS:va rog studiati aceste probleme pe care le am la loganu care e din feb 2008, versiune ambiance, 4262 km
                              acestea nu ies , polish prfesional la splash 300 ron

                              Comment


                              • #60
                                Prin Sfânta Inviere a Domnului Hristos,s-aveţi în casă pace si-un suflet luminos.Iar Tainele Divine :Iubirea şi Speranţa,Încrederea,Lumina,Să vă-ncălzească viaţa.De Sfînta Sărbătoare,S-aveţi suflet curat,Pască şi ouşoare.Va doresc un PASTE FERICIT din partea L.C. Valea Jiului!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google