discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    salutare tuturor. apelez la voi pentru cateva sfaturi. sambata am de gand sa ajung pe la buzau. vreau sa ajung la focul viu din comuna Lopatari la vulcanii noroiosi.

    se merita sa ajung la focul viu asta de la voi ? cum ajung ? cum este drumul ?
    stiti vre un loc cu iarba verde un rau o balta ceva pentru un gratar ? chiar pe drumul in spre Nehoiu adica mai departe de Buzau.

    si cam ce ar mai fi de vazut pe la voi pe acolo.? astept sfaturi . merci mult

    Comment


    • #62
      Cred ca o sa astepti mult si bine

      Comment


      • #63
        vad. pai acuma ma uit ca threadul are 4 pagini. sad

        ma intereseaza cum se prezinta drumul dintre buzau si comuna Lopatari.
        Last edited by alessandro; 22 April 2010, 23:29. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #64
          Drumul e foarte bun .. eu am fost anul trecut la vulcani .. deci nu ai nici o problema .. si multa grija cu focul .. ca nu ai voie sa fumezi pe acolo ..

          Comment


          • #65
            Salutare, unde sau cine poate face o diagnoza a motorului in Buzau?

            Comment


            • #66
              Salutare baieti! Imi puteti spune unde se poate face in Buzau o polishare? Spalatorie sau firma de detailing nu conteaza, sa fie treaba de calitate. Daca stiti si niste preturi aproximative mi-ati fi de mare ajutor. Mersi anticipat!

              P.S.: Daca se considera reclama sau ceva, trimiteti pm. Drumuri bune!

              Comment


              • #67
                Logan 1.5 dci merge cu socuri la relanti

                Am un Logan 1,5 dci din iulie 2006 95000 km.La relanti merge in socuri,daca cuplam AC se simte mai tare.Cei de la General Autocom Buzauau verificat instalatia AC si au pus calculatorul pe masina,si raspunsul a fost ca nu are nimic este din cauza temperaturi exterioare(34 grade).
                Nu sunt multumit de raspuns,doresc un sfat ,o adresa de servis priceput
                Va multumesc!

                Comment


                • #68
                  Sarbatori fericite din partea membrilor logan club targoviste
                  sunt bucuros ca sunt in logan club targoviste

                  Comment


                  • #69
                    Miros de brad,parfum de flori,bat in ferestre colindatori,clipesc pe cer mii de culori fiti fericiti d sarbatorii acum si anii urmatori! Craciun Fericit !!
                    "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

                    Comment


                    • #70
                      AGENTUL NYT si LCB!!!
                      - Miros de brad,
                      parfum de flori,
                      bat in ferestre uratori,
                      clipesc pe cer mii de culori,
                      fiti fericiti de sarbatori,
                      acum si-n anii urmatori!

                      Craciun fericit!!!
                      sigpic
                      Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                      pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                      Comment


                      • #71
                        Fie ca sarbatorile de iarna sa va aduca numai bucurie, sanatate si prosperitate... Craciun fericit alaturi de cei dragi! LC Pitesti

                        Comment


                        • #72
                          La multi ani, un Craciun fericit, si un an mai bun...

                          Cu prietenie,
                          Sorin & Andra Telehoi
                          Logan Club Constanta
                          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                          Comment


                          • #73
                            .*.
                            ,:'*.*':,
                            ,:;***;:,
                            ,:;;***;;:,
                            ][
                            Miroase a brad si a parfum de flori, bat la ferestre uratori, clipesc pe cer mii de culori, fiti fericiti de sarbatori, acum si-n anii urmatori, Craciun fericit, plin de lumina si iubire, alaturi de cei dragi, La Multi Ani!!!!
                            sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                            Comment


                            • #74
                              Un inger alb pe-un fulg de nea , va trece azi prin casa ta , sa iti spuna bland, soptit : CRACIUN bun si fericit ! Iarasi tu voios si bun il astepti pe MOS CRACIUN!!! CRACIUN FERICIT LOGAN CLUB TULCEA

                              Comment


                              • #75
                                Craciunul aduce magia sarbatorilor de iarna. Acum e timpul cand lumea viseaza, spera si crede ca nimic nu e imposibil. Fie ca acest Craciun sa iti umple sufletul de bucurie, sa iti aduca bunavoie si ingerii sa iti stea de veghe in pragul acestor sarbatori luminate. La multi ani!!!

                                LC Slobozia !!!
                                Nu-i bai...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google