Week-end In Buzau

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    confirm si eu ce a spus tataeb. zona chiar merita vazuta!
    Stock is boring...
    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

    Comment


    • #17
      sa va fie rusine treceti prin nehoiu si mie nu imi ziceti
      Apropo de drumul spre muzeul de la Colti drumul e cam prost dar in apropiere e si biserica din piatra de la alunis
      Eu fac acest drum saptamanal
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu..._4-t46535.html

      Comment


      • #18
        CASCADA DE LA CASOCA



        Last edited by alex_00; 14 February 2013, 20:00. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #19
          Salutare buzoieni!

          As vrea sa merg saptamana viitoare in weekend in zona spre Intorsura Buzaului / Siriu / Nehoiu (inca nu am stabilit o "destinatie precisa"). Ceva pensiuni OK in zona, ce mi-ati putea recomanda? (nu fitze, ceva foarte OK, curat si cu peisaj in preajma)

          Multumesc anticipat!

          PS: Daca se poate si cateva informatii privind starea drumurilor in zona
          Last edited by ion_R5; 14 February 2013, 23:33. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #20
            Originally posted by ion_R5 View Post
            Salutare buzoieni!

            As vrea sa merg saptamana viitoare in weekend in zona spre Intorsura Buzaului / Siriu / Nehoiu (inca nu am stabilit o "destinatie precisa"). Ceva pensiuni OK in zona, ce mi-ati putea recomanda? (nu fitze, ceva foarte OK, curat si cu peisaj in preajma)

            Multumesc anticipat!

            PS: Daca se poate si cateva informatii privind starea drumurilor in zona
            Pensiunea Roza in Nehoiu, intrarea dinspre Bz (pe partea stanga), mai sus, dupa ce iesi din Coltul Pietrei (Siriu) este inca o pensiune pana sa urci pe baraj (pe partea dreapta), iar in zona Intorsurii am mai vazut cateva pensiuni...
            Cainele care latra nu musca!

            Comment

            Working...
            X
            Anulare DPF
            Politica de Securitate Google