Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iata si pozele facute de mine:
    Attached Files

    Comment


    • Frumoasa intalnirea. Ypy ce fustita avem, bvo imi place. Salutare baieti. Imi pare rau ca nu am venit, eu umblu teleleu.

      Comment


      • Fane daca vreti aduc eu citeva traseiste ,face-m o razie si se rezolva asta ca sa afem si noi loganiste.

        Baieti....,glumeam, nu am vrut sa sperii fata am vrut doar sa o integrez in club,imi pare rau daca am speriat-o si imi cer scuze.

        Imi pare rau ca nu am putut sa ajun ieri ,dar asta este si cu musafiri astia ,as fi vrut sa fiu sa mai vb .
        Last edited by NASU; 18 January 2010, 19:07. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • Stim ca nu ai vrut sa o sperii dar .......
          sigpic

          Comment


          • dar cum ai speriato totusi?!

            Comment


            • eee... pai a vrut sa ii faca poza... dar ea nu prea vroia...
              sigpic

              Comment


              • Frati de suferinta, ce facem duminica? Jos la Zoo nu se poate cobora, e plin de zapada, mi-a zis Florin-Nenea in seara asta...
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • pai cine are senile poate mai urca ...
                  sigpic

                  Comment


                  • Daca nu ia elicopterul Dar cica nici nu poti sa cobori, dar-mi-te sa mai urci!!!
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • fratilor eu propun sa ne gasim la pic in parcare

                      eu deja am inceput sa formez lista pentru miine
                      1.NASU

                      Apropo ,la ce ora ramine?,tot la 14?
                      Last edited by NASU; 23 January 2010, 11:35. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • am fost eu aseara in parcare la pic si zapada este foarte mare nu cred k o sa putem sa parcam acolo si nici nu o sa rezistam prea mult k e foarte frig si bate vantul foarte tare acolo

                        Comment


                        • pai si atunci,unde?

                          Comment


                          • poi eu propun doua variante....la Dada sau la barbu in parcare pentru demonstratii si dupa la o cafea.....

                            Comment


                            • Daca tot da asa de sus, cu parere de rau, eu iau maine o pauza...
                              @NASU- Adrian, te-a vazut fetita zilele trecute(ea invata la "Eminescu") si zice "Tati, l-am vazut azi pe ala mare, pe cel mai mare dintre voi, cum ii zice ma...A, Nasu!"
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • e bine la barbu.....dar daca o tine tot asa cred ca o sa ramanem impotmoliti in zapada
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google