Intalniri Logan Club Calarasi

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sau in parcare la spital ca e mai mult gol),pacat ca nu l-am mai prins pe nea rusu azi ca veneam si eu(inca nu am masina)App ypy te-am vazut azi pe la route,frumos loganelu tau,app 2 ce driftane calumea am facut cu un prieten in parcare la pod asta seara)

    Comment


    • ne ferim de cineva ca sa ne intalnim in parcare la BCR?

      apropo de poze... am facut si eu cu telefonul dar nu pot sa le descarc...imi pare rau...mai incerc
      Last edited by AndreiMNO; 25 January 2010, 04:37. Reason: Automerged Doublepost

      Comment


      • a fost frumos ieri...si bogdan91...e nr meu de telefon la profil...ma sunai si veneam sa te iau;) data viitoare sa stii sa ma suni;)

        La vara ar fi bine si in parcare la PIC ca o sa fie destul de goala ca nu prea se inghesuie lumea la Bricostore si e si mai mare in cazul in care or sa mai vina si membrii noi...ca la barbu si la zoo or sa inceapa astia sa vina la bar....
        Last edited by axel_rusu; 25 January 2010, 21:42. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • DA DAR E IN CAMP SI E CAM FRIG, ORICUM E DEPARTE.
          @Andrei MNO app de poze daca vii duminica la intalnire sa vii si cu telefonul daca nu reusesti sa le incarci pana atunci sa i le trimiti lui Florin si le incarca el.
          sigpic

          Comment


          • Deocamdata ramanem la Zoo pana gasim o alta locatie. La Pic doar daca cumva se deschide magazinul mergem acolo.
            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

            Comment


            • nu prea putem sa le luam k face figuri bluetooth-ul

              Comment


              • Duminica unde va intalniti??Ar merge la zoo jos ca poti cobara si poti si urca,are nisip pe jos

                Comment


                • @Bogdan91- Pai ramane la Zoo, la ora 14 trecute fix!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • Imi pare rau dar duminica plec la tara si nu ajung ! :Pout:
                    sigpic

                    Comment


                    • deci duminica la Zoo ca sa stiu si eu...

                      Comment


                      • Da, la zoo si Dada
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • salutare parcarea pic se transforma in parcarea KAUFLAND se pare ca sau intales va deschide la CL.

                          poate reusesc sa ajung si eu la intilnire
                          Last edited by cl 02 ysa; 30 January 2010, 10:13. Reason: Automerged Doublepost

                          Comment


                          • @Marian YSA - stii cumva cand se va deschide kaufland-ul ?
                            sigpic

                            Comment


                            • salut STEFANE ( S R T )....dar pentru tine ma interesez.

                              Comment


                              • si..... astazi cine vine ?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google