Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi noapte pe la ora 1 plimba unu' o sararita pe la CCH dar doar o plimba, lama pe sus, si nici cu nisip nu dadea.. cu toate ca era STICLA pe jos...
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

    Comment


    • eu unul doar ce am ajuns de la tara unde am schimbat cauciucurile pe fata ca nu se mai putea abia am ajuns

      Comment


      • Azi noapte pe la 12 am fos pana la chiciu si era sticla jos.5 masini avariate dintre care 2 frontal 2 in afara parti carosabile si una (adica femeie) a uitat sa faca sensu giratoriu si sa proptit in el.dar cu cei de la drmuri m-am intalnit pe la aldis si dade-au si cu lama si cu nisip
        Logan PH2 - 1.6,16v
        Logan PH1 - 1.6 MPi

        Comment


        • A fost si aproape de PIC un accident azi, cu vreo 3 raniti; a trecut si SMURD-ul si ambulante. Cica unul cu o Dacia 1300 a apasat cam tare pe acceleratie si a intrat pe contrasens si s-a infipt intr-o utilitara.
          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

          Comment


          • Mare atentie fratilor ca e belea pe jos. In Bucuresti doar pe marile bulevarde au dat cu solutie, in rest pauza. Noroc ca n-am schimbat gumele de iarna. Zile cat mai bune in continuare.

            Comment


            • In Jurnalul de Calarasi este un articol despre noile radare.

              Comment


              • Asta seara la 20,45 loganul cu noul radar era in comuna Plevna si avea 4 masini oprite.Atetie ca s-au pus serios pe dat amenzi si pe luat permise!

                Comment


                • Daca-i pe viteza, eu nu ma sperii Mai ales pe vremea asta si cu ce e pe jos..Bine ca a nins un pic si a astupat gropile. Maine vor fi mai mari!
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • @Gusi- aaaaaa da asa frumos au inceput sa apara niste multe alte gropi

                    Comment


                    • In seara asta pe la 8 era un radar nou pe Cornisei E primul pe care l-am intalnit, detecorul l-a vazut in banda K, la fel ca pe cele vechi.
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • In seara asta m-am intalnit cu dl.Cutar, unul dintre viceprimari, care mi-a zis ca dupa ce se indreapta vremea, o sa inceapa lucrarile de reparare/asfaltare. Da Doamne!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • Ar face bine sa inceapa cu intrarea in oras dinspre Modelu, nu de alta, dar intre poarta 2 de la CCH si blocuri e ca dupa bombardament..
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • Cica aia tine de Drumuri Nationale( dom' Berceanu), nu de Primaria Calarasi!
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • mai dai incolo au facuto pana la poarta 2 la CCH si nu putea sa mai fac 1 Km pana la blocuri,eu trec in fiecare zi pe acolo dar mai mult de 20 nu ii dau,trec astia cu astea de bulgaria tare,cand se usuc pamantul mai bn vin pe camp
                              Logan PH2 - 1.6,16v
                              Logan PH1 - 1.6 MPi

                              Comment


                              • Veneam astazi spre casa, pe Bucuresti. Trec de prima trecere de pietoni, din dreptul Liceului Agricol, mergand spre Orizont. La urmatoarea trecere de pietoni un grup de 4-5 persoane, conduse de o baba agitata,asteptau sa treaca masinile ca sa traverseze. Asa credeam frate, dar cand am fost la 15-20 de metri, aia sar sa treaca strada! Am pus o frana brusca, de era sa-mi traga una in cur o masina de politie din spate! Probabil baba aia a vazut masina de politie din spatele meu si ce-a zis, tre' sa opresc in cativa metri! Doamne, multi nebuni si printre pietoni, nu doar printre soferi!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google