Circulatia Rutiera In Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • astazi pe la ora 17 am iesit un picut la plimbare si ce sa vezi????
    dupa intersectia de la 5 Calarasi chiar in fata magazinului germanos un echipaj de la rutiera (erau 3 in masina) statea si urmarea trecerea de pietoni de la 5 Calarasi aaa am uitat sa mentionez ca era radar dar nu deasta nou
    citi se vor trezi cu felicitari acasa ? tin sa precizez ca erau foarte amuzati si cu ochii in aparat

    Comment


    • atentie!!!...........,a inceput de ieri vinatoarea de roviniete,aveti grija pe la iesirile din oras.

      Comment


      • Cum a dat caldura au aparut si mopedistii, si motociclistii. Atentie, ca majoritatea nu respecta nici o regula, nici un semn de circulatie.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Salutare colegi! Maine urmeaza sa vin in calarasi. Cum fac sa ajung mai usor si pe unde e drumul mai scurt? Eu o sa vin din pitesti spre buc pe A1 si apoi o sa intru pe A2. Unde ies sa vin spre calarasi? Multumesc de ajutor

          Comment


          • De pe A2 iesi pe la LEHLIU si mai ai vreo 40-45 km prin sate.
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Multumesc pentru ajutor colegi!

              Comment


              • Colegul Alin0007 a fost azi prin zona noastra dar n-am avut timp sa ne intalnim..Oricum, m-a sunat si mi-a zis ca a trecut prin Calarasi. Poate ne vedem la vara!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • Uite si marturia! Nu prea am avut timp acum ca am mai fost cu cineva. La vara cand o sa trec la mare cu siguranta dau o fuga pe la voi! Multumesc oricum pentru ajutor!
                  Attached Files

                  Comment


                  • Se pare ca o sa scapam de gropile dintre poarta 2 si blocuri, azi lucrau omuletii portocalii la plombat
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • Aiurea,ne scoate ochii cu citeva plombe,sa le fie rusine,ar trebui sa mearga toti soferii peste ei,pentru ca intretinerea masinilor nu le platesc ei.CIND O SA MAI FIE VOTAREA CICA SA MAI MERGEM LA VOT...

                      Comment


                      • @NASU- La vot trebuie sa mergem, e singurul mod prin care le putem da o palma! Important e sa si gandim cand votam, nu s-o facem doar ca ne place ala si nu alalalt!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • S-a plombat oleaca si pe strada Bucuresti, acum nu mai sunt gropi, sunt valuri
                          LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                          Comment


                          • Sa plombat si de la poarta 2 CCH pana la blocuri,si e putin mai bn decat era,ma refer la gropi ca nu mai sunt adanci
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • Circulatia oprita pe strada Bucuresti, din aceasta dimineata chiar la intersectia 5 Calarasi. Lucreaza cei de la Apa-Canal, probabil e o avarie majora, erau acolo excavatoare, tractoare si alte utilaje si rabufnea apa din asfalt de ziceai ca e izvoraste Dunarea!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • Si Bulevardul e inchis de cateva zile intre fostul ICIL si calea ferata.
                                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google