Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Azi am avut drum la Bucuresti,pe drum am intilnit 3 radare(1 la dus,2 la intoarcere)rezultatul-statia cb vs noul radar 3 - 0,stiam de amplasarea lor cu cel putin 10 km din informatiile primite din partea tiristilor!

    Comment


    • Apropo daca se retrage cineva se retrage definitiv si locul lui nu poate fi luat de alt doritor.

      sigpic

      Comment


      • Pentru plecarea la Tulcea-adunarea sambata dimineata la 5 si un sfert in parcare la Peco pe Sloboziei! S-a propus astazi sa plecam mai de dimineata, cu un sfert de ora, asa ca asteptam 5 minute academice si la 5,20 plecam.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • ok la 5 si un sfert acolo ne gasim

          Comment


          • Un scurt mesaj postat pe toate judetele/forumurile , deci e la mod general ptr toate categoriile

            - La ora 10:00(aproximativ) incepe evenimentul deci este timp destul sa vina toata lumea.
            - La drum nu depasiti capul de coloana, se merge civilizat in limita de viteza.
            - Atentie la dum ca este foarte prost in anumite zone......gropi multe si denivelari.....
            - Daca cumva ajunge-ti din urma o coloana de masini din alte cluburi sau din alte judete nu depasiti sau sa va uniti cu ele.... trage-ti undeva pe dreapta sau incetiniti si asteptati cateva minute ca sa nu ajunge-ti in acelas timp in Tulcea.
            - La intrarea in Tulcea se face stanga la semafor.....nu am aranjat nimic cu politia asa ca face-ti stanga pe cont propriu pe alte benzi sau pe rosu cum s-a procedat data trecuta.
            - Dupa semafor se construieste Kaufland si circulatia este dirijata pe un singur sens....sa ocoliti refugiul prin partea stanga(duce spre reprezentanta), daca face-ti dreapta ajunge-ti in centru.
            - La reprezentanta fiecare club si judet are locul lui in parcare. Fiecare stie unnde sa parcheze.....
            - Sa nu opriti la intrare si sa nu stiti unde parcati ca sa blocati intersectia si intrarea..... Sa parcati cu fata spre strada.
            - Cum ajunce-ti fiecare organizator din fiecare club si judet o sa vina cu lista si cine e pe lista o sa primeasca legitimatie de acces si o sa i se ia cheia de la masina.
            - Pe Inelul de la cheie sa nu vad alte chei, breloc, stikuri de memeorie sau altceva deoarece o sa punem la fiecare cheie un cartonas cu numarul de inmatriculare.
            - Sa va luati tot ce trebuie din masina sa nu apara discutii......
            - Pana o sa adunam cheile sa nu aud bassul la maxim sau maneaua urland prin parcare, motorul in limitare sau ce altceva va mai trece prin cap.....sa fim putin civilizati.
            - Mancarea o sa fie gata in jurul orei 11:30 si pe baza legitimatiei primiti ce vreti: Suc,mici etc....
            - Ca un sfat daca sunte-ti 2-3-5 in gasca nu comandati pe rand cate 2 mici 3 mici 4 mici.....se duce unu si comanda 20/100 mici ca sa evitam aglomeratia.
            - Cheile o sa le primiti la terminarea evenimentului adica in jurul orei 16:00. Toata lumea sta pana la sfarsit..... Cheia o primiti in cazul urgentelor.....
            - Cine mai are intrebari sau nedumeriri sa imi dea PM sau sa zica aici ca sa nu apara discutii cand ajungem acolo.



            La cat ajungeti???

            sigpic

            Comment


            • Probabil pe la 9, 9.30. Oricum ne auzim la telefon.
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • atunci plecati mai tarziu. ajungeti prea devreme. ar fi ok daca a-ti ajunge pe la 9:30-9:45

                sigpic

                Comment


                • Lasa ca facem in asa fel sa fim acolo la 9.45.
                  INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                  Comment


                  • Intr-un final astazi am reusit si eu se bag masina la vopsit,si maine cel tarziu miercuri va fi gata,astazi au adus ce-i de la condoru si Duster,la prima vedere arata bn dar la interior sunt mici modificari in rest nimic schimbat
                    Logan PH2 - 1.6,16v
                    Logan PH1 - 1.6 MPi

                    Comment


                    • @ Fane-CL Sambata pleci de la tine de acasa sau vii la Petrom in oras?
                      sigpic

                      Comment


                      • Pai ziceam sa iesim la Chirana, vedem cum facem. Tinem legatura.
                        INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                        Comment


                        • Unde este Chirana ca nu stiu?
                          sigpic

                          Comment


                          • Dupa Tandarei.
                            INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                            Comment


                            • @Fane-CL Eu plec de la Stefan cel Mare ma gandeam sa ne intilnim la Fetesti si de acolo sa mergem impreuna!! Lasa si tu un nr. de mobil sa pot lua legatura cu tine.
                              sigpic

                              Comment


                              • @StefanSRT- Glumesti, cu nr. de telefon al lui Fane-CL, nu-i asa?
                                P.S.-Cititi cu atentie postul nr.726, al lui SONYKEL.
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google