Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nu are nimic site ul,unele sectiuini din forum nu se mai contorizeaza cum ar fi:discutii generale,filmulete,bursa etc plus ca moderatorii au mai sters multe topicuri vechi si nefolositoare si de aici problema.
    Poate majoritatea posturilor le ai in sectiunea generala sau la bursa si nu se contorizeaza.

    Comment


    • NASU -sa-ti pui semne de incepator
      Last edited by Fane; 1 May 2010, 19:20.
      Logan PH2 - 1.6,16v
      Logan PH1 - 1.6 MPi

      Comment


      • Da,asa o sa fac, ca sunt incepator in lcc,dar am vazut la unii ca au ramas neschimbate posturile.

        Eu nu am mai ramas membru fidel,trebuie sa o iau de la capat.
        Last edited by Fane; 1 May 2010, 19:20. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • N-au ramas la nimeni posturile, nu se mai contorizeaza la intalniri, de aia a scazut numarul, inca n-am inteles de ce, dar asa e.. Bine ca le contorizeaza la "My ride"...
          Last edited by Fane; 3 May 2010, 00:14.
          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

          Comment


          • @Fane-CL- Sunt curios daca pe Andrei il ajunge cineva anul asta, ca numar de posturi! Si cred ca nici la anul!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • vin cu o rugaminte la prietenii din Calarasi : care aveti drum in urmatoarele zile in Bucuresti? am ceva de luat de la prietenul Kostache

              Comment


              • Marti dimineata vin eu.
                INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                Comment


                • @Fane-CL: Sambata seara am vazut pe Bulevard, aproape de Renel-Enel, un Logan cu nr de inmatriculare TNS parca(n-am retinut exact, sa-mi fie rusine!), care avea pe parbriz sticker Logan Club. Din cate imi aduc eu aminte, nu cred sa-l fi vazut pe la intalniri...Stie cineva cine e? Poate e inscris doar pe forum? Au inceput sa se pirateze stickerele? Nu cred ca e frumos sa nu faci parte dintr-o comunitate, dar sa-i porti insemnele..
                  LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                  Comment


                  • gusi asa am vazut si eu un logan in constanta... cu sticker ff mici ..si nici in ziua de astazi nu am aflat cine este
                    Suporti de numere cu logan club am inteles ca se gasesc si in vitan...dar stickere

                    Comment


                    • @Sorin_PSS-Pai stickere se pot face de catre orice atelier specializat. Ideea este ca nu e frumos sa te lauzi cu ceea ce nu esti. Sau, ma rog, poate este membru al forumului, dar nu vrea omul sa vina la intalniri.
                      Last edited by Fane; 3 May 2010, 20:47.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Originally posted by Gusi View Post
                        @Fane-CL: Sambata seara am vazut pe Bulevard, aproape de Renel-Enel, un Logan cu nr de inmatriculare TNS parca(n-am retinut exact, sa-mi fie rusine!), care avea pe parbriz sticker Logan Club. Din cate imi aduc eu aminte, nu cred sa-l fi vazut pe la intalniri...Stie cineva cine e? Poate e inscris doar pe forum? Au inceput sa se pirateze stickerele? Nu cred ca e frumos sa nu faci parte dintr-o comunitate, dar sa-i porti insemnele..
                        exista pe forum cineva care face stickere cu logan club.Se pare ca unele ajung si pe taxiuri si pe alte masini, care nu au legatura cu clubul.

                        Comment


                        • amenda, port ilegal de grade

                          Comment


                          • In primul rind trebuie sa-i multumim lui fane-l pentru lupta pe care a dat-o pentru recuperarea posturilor noastre.
                            Fane-l ai avut dreptate cu opera ,merge super.,iar sa stiti ca si eu am vazut un logan alb ph 2 care avea stickere pe parbriz,dar din pacate nu-i mai retin numarul ,si nu-l stiu sa fi fost pe la intilniri.

                            Comment


                            • l-am vazut si eu sta pe langa atelirul lu' nea Paul
                              sigpic

                              Comment


                              • Azi am vazut si eu loganul alb dar a dat jos CLUB nu mai scrie decat Logan
                                Logan PH2 - 1.6,16v
                                Logan PH1 - 1.6 MPi

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google