Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cand te apropii de Calarasi, treci de sensul giratoriu, mai mergi 1 km si pe dreapta ai reprezentanta Opel si o statie Rompetrol, iar pe stanga e vama, unde lucrez eu si Gigi_tudorake. Opreste sa bem o cafeluta!
    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

    Comment


    • lasa-mi numarul pe pm te rog....daca pot te sun,vin cu avocatul firmei si in functie de cat timp sta pe la tribunal poate ma invart si eu pe acolo

      Comment


      • @PCH- Pacat ca n-ai putut opri macar 2 minute! Colegul PCH a fost astazi cu treburi de serviciu pe la Calarasi, dar ne-am auzit doar la telefon.
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • da,si mie imi pare foarte rau ca nu am putut opri....iti multumesc mult de tot ca mi-ai spus pe unde sa ies mai usor din oras!in 2 minute eram deja iesit!va salut si va multumesc frumos!!!

          Comment


          • In seara asta m-am intalnit la Parcul Florilor cu Laur-ZCL si apoi cu EDW(acesta impreuna cu familia). Laur a fost incantat de Mioveni si asteapta intalnirea de la Sibiu. Edw zicea si el ca se gandeste la o plecare cu cortul la Sibiu. Sa vedem ce surprize neplacute ne mai ofera ai nostri guvernanti, dar macar la Nationala mai dam o fuga anul asta!
            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

            Comment


            • Pentru noi cei care am stat acasa (din pacate)....uitati o mica parte din ceea ce am pierdut ca nu am fost la Mioveni.... http://www.youtube.com/watch?v=xoZ_VgJLHdI

              Comment


              • Acel filmulet este realizat de BLEIZER si postat pe youtube
                Logan PH2 - 1.6,16v
                Logan PH1 - 1.6 MPi

                Comment


                • Super filmulet.Nota 20 pentru BLEIZER.

                  Comment


                  • Din seara asta avem un nou fotograf, sa speram ca nu va dezamagi. Succes Laur-ZCL- !
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • Am observat! Laurentiu, trebuie sa uzi aparatul, sa nu faca figuri! Bafta!
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • Ms baietii pt voturile acordate,acum trebuie sa imi cumpar un aparat mai performan

                        Fane_CL - multumesc si cu siguranta nu o sa va dezamagesc
                        Gusi - roagate sa nu ploua duminica ca sa nu intre apa in el
                        Last edited by Laur-ZCL-; 1 July 2010, 22:49. Reason: Automerged Doublepost
                        Logan PH2 - 1.6,16v
                        Logan PH1 - 1.6 MPi

                        Comment


                        • Succesuri Laure,sa te vedem la treaba duminica!

                          Comment


                          • @Danutz- L-ai pus pe Achim sa spioneze? L-am vazut ca a intrat zilele astea, dupa aia ai postat si tu. Ai cercetasi, dupa cate se vede.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Defect profesionalunde mai pui ca Achim a facut si el practica la secretosii,asa ca e vaccinat

                              Comment


                              • achim?
                                cine este?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google