Discutii generale

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • LA MULTI ANI!! domnilor DOBRE si KOSTACHE

    Comment


    • Multumesc frumos pentru urare raspund acum ( cam tirziu ) dar mai bine mai tirziu decit deloc !

      Comment


      • Urari de LA MULTI ANI cu sanatate si o primavara frumoasa colegilor nostri Florin NENEA si Florin SRT!
        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

        Comment


        • Paste fericit!!1

          Comment


          • Astept inscrieri pentru gratarul aniversar 5 ani de activitate Logan club Calarasi pentru 01 06 2014 Pentru mai multe detalii astept sa ma sunati!

            Comment


            • @DMihailidis - Vorba multa saracia omului...Scorul de familie/persoana? Unde ne bagam daca ploua, cum se anunta?
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • Multumiri colegului Mihailidis pentru sprijin!
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • La cumpana dintre ani, sa privim inapoi cu iertare, inainte cu speranta, in jos cu intelegere si in sus cu recunostinta! Speranta sa va deschida poarta spre un An Nou plin de bucurii si impliniri! La multi ani!

                  Comment


                  • salut,am un logan de 1.6 2007 an fabricatie si vreau sa-i pun o pereche de difuzoare mai bune pe fata de 16.5 cm,cele din fabrica sunt de 13 cm,aveti idee ce modificari trebuie sa fac si ce sa fol pt insonorizare ? va multumesc

                    Comment


                    • Sal sunt din Slobozia si as vrea sa stiu si eu dac tie areva din Calarasi sa activeze niste functii cu ddt 2000

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google