Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Laur zcl- eleronul este dat de pe luneta.
    Fane cl- nu stiu sa iti spun ce uzura au dar 2 sunt mai bune ca celelalte 2. le am in garaj.

    Comment


    • Originally posted by Gusi View Post
      off-topic- @lungu Dan -Tu esti mai demult pe forum, voi pe la Slobozia nu faceti nimic? Demarati intalnirile, fluturasi etc.
      Sunt de un an pe forum.Nu sunt din Slobozia ci dintr-o comună de lângă(Munteni-Buzău).Pana acum nu stiu pe nimeni din Slobozia care să fie inscris pe forum

      Comment


      • CL-99-VIS - maine pe la 08 esti cumva treaz ca am putina treaba prin oras,daca nu dupa amiaza pe la 14
        Logan PH2 - 1.6,16v
        Logan PH1 - 1.6 MPi

        Comment


        • Originally posted by Laur-ZCL- View Post
          CL-99-VIS - maine pe la 08 esti cumva treaz ca am putina treaba prin oras,daca nu dupa amiaza pe la 14
          Nu pot să vin mâine in oras pt că lucrez in Bucureşti si nu stiu când ajung acasă

          Laur ZCL scuze pt postare ,dar am crezut că pt mine este mesajul.Navighez pe net de pe un tel si nu se vede ca pe calculator de aceea nu am inteles bine mesajul.SCUZE
          Last edited by lungu Dan; 26 February 2010, 23:20. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • lungu Dan - nici o problema,dar ma mirasem ca vorbisem mai devreme la tel si nu mi-a spus nimic de buc
            Logan PH2 - 1.6,16v
            Logan PH1 - 1.6 MPi

            Comment


            • Bine că s-a rezolvat

              Comment


              • lungu-dan ,vino daca vrei la noi la CALARASI BINENTELES DACA NU TI SE PARE PREA LUNGA DISTANTA,IN FIECARE DUMINICA DE LA ORELE 14.

                Ag 23 yng zi si mie te rog cam cit ajunge o janta de prestige din aia in spite cum vine din fabrica?
                Last edited by NASU; 28 February 2010, 12:15. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • nu-i o problema distanta,ci programul ca lucrez in fiecare zi (in bucuresti)si nu am timp.Mersi pt invitatie si poate o sa vin intr-o zi cand sunt liber.Sper sa aveti noroc de vreme frumoasa astazi la intalnire.Numai bine.

                  Comment


                  • Multumim lungu dan si te asteptam cind ai timp.

                    Laur- zcl- ia zi te-ai gindit cu jentile de tabla cum am vorbit?
                    Last edited by NASU; 3 March 2010, 18:19. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • @NASU - Nu le dau,ca as vrea sa dau masina si le pun pe acelea de tabla la loc,dar ma mai gandesc
                      Logan PH2 - 1.6,16v
                      Logan PH1 - 1.6 MPi

                      Comment


                      • vand instalatie bi-xenon h4. pret 220 lei.
                        0734 744 021

                        Comment


                        • Ok, laur- zcl-,mai gindeste-te.

                          Comment


                          • Vand 1 buc.anvelopa Michelin Energy SH, buna pentru roata de rezerva. Pret: 60 de lei cine intreaba, 50 cine cumpara.
                            LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                            Comment


                            • Vand -magazie de cd-uri SONY-GDX71-130 lei
                              -2 difuzoare BLAUPUNKT GTx542 se potrivesc la logan pe fata -50 lei
                              -2 difuzoare BOSCHMANN se potrivesc la logan pe spate - 80 lei
                              -NOKIA 6230i - bateria tine 3 zile - 150 lei
                              Logan PH2 - 1.6,16v
                              Logan PH1 - 1.6 MPi

                              Comment


                              • Vand anvelopa Michelin Energy E3A, 185/65/R15, nerulata, fabricata 2007. Pret 200 lei. 0724.999.355
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google