Bazar de Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    Gigi daca esti interesat le aduc duminica sau ne intl si le vezi

    Comment


    • #77
      Am de vanzare 4 anvelope MICHELIN de iarna cu tot cu jante de tabla si capace ptr logan. Jentile sunt echilibrate. Doar de pus pe masina. Pret ANVELOPE+JANTE+CAPACE 450 LEI. Cine este interesat sa sune la 0734 744 021.

      Comment


      • #78
        450 ron ce?,bucata?,SAU TOATE?

        CRISTYPY Ce faci frate ?,vrei sa-mi iei clienti?,LA DETECTOARE.
        Last edited by NASU; 15 December 2009, 21:56. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #79
          Nasu-nici de cum...am prezentat si eu oferta mea...acum clientu alege varianta mai buna

          Comment


          • #80
            Originally posted by CL-99-VIS View Post
            Am de vanzare 4 anvelope MICHELIN de iarna cu tot cu jante de tabla si capace ptr logan. Jentile sunt echilibrate. Doar de pus pe masina. Pret ANVELOPE+JANTE+CAPACE 450 LEI. Cine este interesat sa sune la 0734 744 021.
            momentan suspendat acest anunt
            Last edited by gigi_tudorake; 16 December 2009, 00:23.

            Comment


            • #81
              Anvelopele+jantele+ capacele lui CL-99-VIS au fost cumparate de gigi_tudorake.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #82
                atunci de ce zice ca e suspendat? sa zica ca sau vandut deja! nu?

                Comment


                • #83
                  Jentile s-au dat. Le-a luat GIGI.

                  Comment


                  • #84
                    @psebastyan- Cand a scris gigi ca se suspenda anuntul, erau in negocieri. S-a exprimat gresit, doar moderatorii si administratorul pot suspenda/sterge ceva..
                    Azi a venit VIS cu rotile si au mers la service sa le monteze. Cat timp ei au fost la service, am scris eu ca s-au vandut, tocmai ca sa se stie ca anuntul nu mai este valabil..
                    LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                    Comment


                    • #85
                      ok. le face proba duminica pe gheata?

                      Comment


                      • #86
                        Le-a facut proba ieri, deja! Nu prea merge sa faci drifturi cu gume de iarna! Chiar daca aluneca, nu sunt ca cele de vara!
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #87
                          Cristypy stai linistit ca am glumit.dar totusi nu este nimeni interesat de oferta mea?

                          Comment


                          • #88
                            Am de vanzare un set de lanturi ptr logan rulate 20 de km. Am fost odata pana la ceacu si inapoi si dupa aia i-am pus jante pe 16 si cauciucuri 205/55 si nu se mai potrivesc. am dat pe ele 95 lei si le vand cu 75 lei. Sunt ca noi. sunt din alea tip romb.0734 744 021.

                            Comment


                            • #89
                              Cumpar filtru de ulei pentru Logan si caut un mecanic pentru schimb ulei+filtru de ulei, manopera la pret de criza!
                              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                              Comment


                              • #90
                                Am rezolvat cu filtru+mecanic, multumesc lui Gigi_tudorake!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google