Promovare LC Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    eu as fi cam de aceeasi parere cu Nenea pentru fata 1 si spate 1 dar sa ramana masina acum...majoritatea decide si inca un lucru de care ar trebui sa tinem cont...tricourile sa fie de calitate

    Comment


    • #17
      Pentru mine 2 bucati XXL, in privina culorii si modelului.. ma supun majoritatii.
      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

      Comment


      • #18
        Salutare ! Vreau sa va mai spun ca tricourile pot fi simple-la baza gatului, sau polo-cu guler si nasturi (e drept sunt mai scumpe).
        Daca doriti sau nu tricouri de calitate (ieftine sau mai scumpe) ramane la latitudinea voastra, doar sa ma anuntati.

        Merci.
        http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

        Comment


        • #19
          Am atasat si simulare cu tricouri polo sa va faceti o idee (sunt bleumarin).
          Attached Files
          http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

          Comment


          • #20
            merg si eu la tricouri si parca as vrea fata cu spate 2

            Comment


            • #21
              Fata cu spate 2, 1 buc.marimea L+1 marimea S ca altfel nu mai am ce discuta cu aia mica , negru daca asa voteaza majoritatea! Tricouri polo zic si eu, sunt de calitate, asa cum sunt alea de la Nationala de la Sibiu de anul trecut. Celelalte, mai ieftine, se si duc repede..Le speli de trei ori si s-a cam terminat cu ele. Poti sa estimezi un pret?
              Last edited by Gusi; 5 March 2010, 16:17.
              LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

              Comment


              • #22
                si eu vreau tricouri bleumarin cu spate 2

                Comment


                • #23
                  pt mine fata + spatele 2,marimea XXL si 1 S la fel

                  si sa fie pe negru
                  Last edited by Laur-ZCL-; 5 March 2010, 18:49. Reason: Automerged Doublepost
                  Logan PH2 - 1.6,16v
                  Logan PH1 - 1.6 MPi

                  Comment


                  • #24
                    Pt mine fata3+spate2, o bucata,marime M. Adica masina pe fata si scrisul cu calarasi pe spate;). Vreau pe culoare neagra ca da mai bine.

                    Comment


                    • #25
                      eu vreau unul S si unul L ! fata 1 spate 2

                      scz* XL si L

                      bleumarin la baza gatului
                      Last edited by stefan SRT; 5 March 2010, 20:58. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Va rugam sa fiti atenti, sa nu se iveasca vreo neintelegere:
                        1-trebuie sa facem UN SINGUR TIP de tricouri,alegand varianta cu cele mai multe voturi. Va dati seama ca unicatele sunt mult mai scumpe.
                        2-modelul propus de MrYoni nu are decat o fata(cea cu sigla pe piept) si doua modele pentru spate(cel cu Logan Club scris mare sau cel cu masina si www.loganclub )
                        Din cele mai multe optiuni exprimate pana acum modelul ar fi:
                        Negru, polo, cu fata si spate 2
                        MrYoni, poti sa mai pui o poza cu ceea ce s-a conturat?(negru,polo,fata+spate 2)
                        Asteptam si alte opinii.
                        Last edited by Gusi; 5 March 2010, 21:48.
                        LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                        Comment


                        • #27
                          Eu optez pt (negru,polo,fata+spate2) = 2buc XXL si S
                          Logan PH2 - 1.6,16v
                          Logan PH1 - 1.6 MPi

                          Comment


                          • #28
                            Salutare ! Gusi are dreptate. Dupa ce si-a exprimat fiecare parerea, se supune la vot culoarea si modelul tricoului si apoi modelul imprimat fata si spate. Nu are rost sa facem mai multe culori, mai multe tipuri de tricouri sau mai multe tipuri de inscriptionari. Eu zic sa mergem toti pe acelasi model. Pentru tricourile polo am estimat undeva la 50 lei/tricou inscriptionat.
                            http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

                            Comment


                            • #29
                              Atasat varianta care am inteles ca s-a votat cel mai mult.
                              Attached Files
                              http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

                              Comment


                              • #30
                                Si pentru mine o bucata XXL domnilor
                                Last edited by ValentinSVA; 6 March 2010, 11:25.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google