Promovare LC Calarasi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Salutare ! Atasat cateva idei de-ale mele (breloc, ceas perete, mouse pad)
    Attached Files
    http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

    Comment


    • #47
      eu am o propunere la tricouri:pe spate 2 in loc de www.loganclub.ro sa scrie Logan Club Calarasi

      Comment


      • #48
        Mr yoni ma intereseaza si pe mine un ceas de perete si un breloc

        La ce pret sunt toate 3 produse?

        Majoritatea am stabilit ca sa le luam pe cele bleumarin ca la vara o sa ne fierbem in ele si plus de asta o sa fie problema cu scamele care o sa se aseze pe ele ,dar ma supun majoritati, cum hotariti sunt de acord.
        Last edited by NASU; 8 March 2010, 20:20. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #49
          Salutare ! Pentru breloc, ceas si mouse pad nu am facut pret...am atasat informativ sa vedem daca va plac. E mai greu daca nu se vor mai multe bucati. Oricum o sa fac si un pret sa aveti idee si poate facem si asa ceva pentru mai multi
          http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

          Comment


          • #50
            eu ma supun majoritati pentru negru sau albastru dar modelu 1 fata 2 spatele si mai vorbim eu zic sa ne hotaram daca vrem sa le facem repede

            Comment


            • #51
              mr yoni pe mine ma intereseaza si cred ca o sa mai fie doritori ,asa ca fa repede un pret.

              hotariti-va mai repede ca acum vine vara si nu face-m nimic(cu tricourile).
              Last edited by NASU; 10 March 2010, 18:35. Reason: Automerged Doublepost

              Comment


              • #52
                tricouri

                In urma intalnirii de aseara am stabilit ca tricourile vor fi:
                POLO, BLEUMARIN, pe fata inscriptionate Logan Club Calarasi, pe spate sigla cu masina si www.loganclub.ro.
                Pretul informativ este de 35 lei/bucata, duminica facem lista si strangem banii pentru o prima comanda.
                Attached Files
                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                Comment


                • #53
                  Salutare ! Nu ca as avea vreo obligatie dar simt nevoia sa spun ca numai pretul tricoului in sine (de calitate Fruit of the loom) era de 25 lei + inscriptionare (si aceea care nu se duce dupa cateva spalari). Eu m-am retras...toate cele bune.
                  http://www.achats-industriels.com/au..._habitacle.jpg

                  Comment


                  • #54
                    Nu vreau sa va suparati pe mine dar ie nu imi place culoarea. Mie imi place pe negru. Albastru nu vreau. V-am salutat

                    Comment


                    • #55
                      Sincer, si mie mi-ar fi placut mai mult negru, dar cand faci parte dintr-un grup trebuie sa respecti si parerea celorlalti..
                      INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                      Comment


                      • #56
                        OK dar parca erau mai mult la pret astea albastre nu?
                        Last edited by Fane; 12 March 2010, 20:29.

                        Comment


                        • #57
                          deci sa votat mie ami plac si alea negre erau frumoase dar vara anebuneai de cald ne vedem duminica cu lista salutare

                          Comment


                          • #58
                            baietii tricoul pe care ni l-a adus Fane-CL joi seara este bleumarin,bate mai mult spre negru,eu credca o sa va placa
                            Logan PH2 - 1.6,16v
                            Logan PH1 - 1.6 MPi

                            Comment


                            • #59
                              Azi am achitat tricourile, pretul final este 27 lei. In cateva zile o sa fie gata, azi au facut unul, l-am vazut, l-am luat.
                              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                              Comment


                              • #60
                                Da, l-am vazut si eu. Arata foarte bine, abia astept sa fie gata toate!
                                LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google