Curse Legale Cluj, Dezmir 9 Mai

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bibi@Succes!Eu zic sa te bagi mai bine la a1...o sa vezi ca si acolo vei avea probleme.

    App:Frumoasa semnatura.
    Last edited by Andrey RS; 1 May 2009, 00:46.

    Comment


    • #17
      Anuntul apare pe four(4)tuning>forum>cluj. Toata lumea e bine venita mai ales ca vor si fii si masini tari, care vor face senzatie!
      @Andrey_rs la a1 nu ma bag. La 100-130cp vreau sa intru daca nu nu intru.. Ma bucur ca iti place semnatura mea )

      Comment


      • #18
        baga-te la a1 pt inceput sa vezi cam ce poate ca la ilegale nu e mare branza acum na faci ce si cum vrei
        cred ca ajung si eu , NZN(florin) si inca ceva baieti de pe aici
        m-as baga si eu asa de FUN sa vad cum stau cu banii ca-mi trebuie luna asta , placute si gumeeeeee

        later edit : cat e intrarea ? iar 30 lei ? sau 20..
        Last edited by raduprov; 3 May 2009, 17:14.
        Its just a car ...

        Comment


        • #19
          Pai sunt cat se poate de legale))
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • #20
            Din ce am mai aflat citind pe forum, intrarea pt spectatori va fii de 20lei si din ce am mai auzit de la cunoscuti vor participa masinute deosebite, care zic eu merita vazute..

            Comment


            • #21
              Ma bibi ma gandesc ca A1 incepe la 20:30 asai?
              alea is primele.. sa vedem ca cred ca si addyionutz participa.. si raducu.. si mai sunt si eu ti-as zice sa te inscrii si tu tot la alea...
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #22
                lasa mah sa avem un reprezentant si in grupa A2...sal cel mai bine lasatil pe el sa hotarasca ce vrea ca doar el participa
                ...de doi lei :p

                Comment


                • #23
                  Parerea mea e ca o sa faca fata cu brio si in A2....pt ca in primul rand toate masinile care o sa participe acolo o sa fie mult mai grele decat a lui si in al doilea rand nu uitati ca masina este una "surpriza", nimeni nu se astepta sa fie asa puternica.....si daca o sa piarda o sa piarda la un avans f mic ceea ce este de invidiat stiind ca cel mai puternic logan diesel stock este de 85 de cai....dar sincer eu ma astept sa ii cam rupa....

                  Comment


                  • #24
                    asa si daca grupa a2 pica intre 101-130 cai , el daca pica cu un benzinar de 130 de cai ce va face ? 130 declarati de producator , restu modificarilor cine stie ...
                    nu zic , are sanse pt ca stie cam ce-i poate masina dar in primele 3 zic eu ca nu iese
                    Its just a car ...

                    Comment


                    • #25
                      Mdaa....dar sa fim seriosi ca nici masina lui nu are 130 de cai ca are peste 140...deci....oricum el merge sa se distreze si sa faca o impresie faina...cel putin asa cred eu...








                      Nu mai da quote la ultimul post se intelege ca lui ii raspunzi
                      Last edited by KeanuRev; 6 May 2009, 17:26.

                      Comment


                      • #26
                        Dragilor din pacate nu voi putea participa la aceasta "runda". Am sunat sa ma inscriu joia trecuta si am fost refuzat politicos pentru ca locurile pentru masinile stock se ocupasera deja. De fapt din 50 de locuri 10 le-au retinut doar pentru masini modificate!
                        Oricum roata de rezerva n-o scoteam! :P
                        Nu ma tem de cei cu 130CP pentru ca in 210m, cat e cursa, nu apuca sa-i foloseasca pe toti! Totul tine de... utilizator!
                        Sper totusi sa ne vedem acolo!
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • #27
                          Baieti, ce e sigur e sigur! Azi mi-am confirmat locul in grupa a2. Daca masina va merge bine trebuie sa facem fata cu bine acestei grupe.
                          @keanule treaba e ca grupele se vor trage la sorti..a1 poate fii chiar ultima..de ce intrebi cum intram?! trebuie sa ajungi acasa inainte de ora 00:00..sa nu se rupa vraja? ca si in cenusereasa?!
                          @Cobra imi pare rau dar totusi hai pe acolo ca incercam sa vedem ce putem rezolva, sau poate se vor retrage altii.
                          @Raduprov tu hai la cluj sa vezi show ;)!
                          Maine masina va fii cheala cum era a lui zomby inainte sa o bagam in reparatie! DOAMNE AJUTA! SA VENITI PT SUSTINERE!

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Cobra7 View Post
                            Dragilor din pacate nu voi putea participa la aceasta "runda". Am sunat sa ma inscriu joia trecuta si am fost refuzat politicos pentru ca locurile pentru masinile stock se ocupasera deja. De fapt din 50 de locuri 10 le-au retinut doar pentru masini modificate!
                            Oricum roata de rezerva n-o scoteam! :P
                            Nu ma tem de cei cu 130CP pentru ca in 210m, cat e cursa, nu apuca sa-i foloseasca pe toti! Totul tine de... utilizator!
                            Sper totusi sa ne vedem acolo!
                            aha eu te inteleg
                            cum aia cu 130 nu i folosesc nici tu nu-i folosesti ) si clar ca nu aveau maxim 130 ;))

                            @BIBI is curios ce show va fii , sa speram ca nu vei avea probleme , si daca isi fac datoria cei 140 de cai ...nu vreau sa ma gandesc la ce e mai rau ... stii la ce ma refer ...
                            Its just a car ...

                            Comment


                            • #29
                              @raduprov Ai mai participat la liniutze? Conteaza in primul rand cuplul pe care-l ai si cat de mult cunosti masina! Oricum, daca ajungi la Cluj...facem si o liniutza ad-hoc!
                              @bibi Mersi frumos. Iti tin pumnii oricum.
                              Last edited by Cobra7; 6 May 2009, 07:20. Reason: Completare
                              :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                              Comment


                              • #30
                                nu am ce discuta cu tine ) tu ai 1.6 16v nenea
                                am dat liniute dar nu legale
                                Its just a car ...

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google