Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • n-ati mai dat nici unde semn nici pe la intalniri nici pe forum...

    Comment


    • Inca n-am murit,dar eu personal,chiar am avut unele treburi care m-au tinut departe de voi.

      Comment


      • Salut !

        Imi cer scuze ca postez aici dar n-am gasit un thread mai potrivit din zona cluj....

        Am nevoie de un pic de ajutor daca se poate si stie careva dintre voi o adresa aproximativa a bizonului care poseda RENAULT CLIO ALB - CJ 08 ROL - care s-a gandit azi ca ar fi bine sa-mi infunde usa spate stanga si sa plece mai departe...

        Peste o saptamana am drum la cj si as vrea sa-l felicit personal... Pt relatii fac o cinste !
        Drumuri bune si fara cretini in cale ! Multumesc.
        http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

        Comment


        • vezi ca mai sunt inca vreo 100 de threaduri deschise pe cluj, posteaza si acolo)))))))

          Comment


          • @dany55wss cel mai bine mergeai sa declari incidentul la politie daca sti numarul masinii care te-a lovit.

            Comment


            • ce faci bogdy?

              Comment


              • @ doru, stau

                Comment


                • Azi ora 17 Intalnire LoganClub cluj ! in parcarea de la Iulius Mall de jos de la biciclete.

                  Varzaaaaaaaa totala... 5 masini din care 3 loganuri... deci varzaaaa totalaaaa..... De sapt viitoare schimbam locatia si sa speram sa fim mai multe. Deci intalnirile de duminica se vor tine la sala sporturilor ca inainte, s-au terminat si lucrarile la linia de tramvai deci nu va fi problema cu intrarea si iesirea de pe platoul... sa speram ca o sa fie mai multi.
                  Last edited by KeanuRev; 10 June 2012, 20:28. Reason: Automerged Doublepost
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • ca e la sala sporturilor, ca e la iulius tot asa va fi
                    ce faceti, ati adormit?

                    Comment


                    • ii cam departe ma la sala sporturilor)):P

                      imi consuma mult masina pana acolo...

                      Comment


                      • duminica asta vin si eu la intalnire, poate nu ma intampinati in numar cat mai mare
                        Oricum, inca va astept pe la Valea Draganului la un gratarel

                        Comment


                        • acuma ne-am obisnuit toti la iulius mall...sa ne mutam la sala sporturilor ii naspa)
                          si vorba lui bogdy ne consuma mult RACELE!!! mai ales subaru asta a meu...

                          Comment


                          • ne intalnim si la sala sporturilor, dar la iulius e mai liber... parerea mea si oricum tot atatia o sa fim si la sala sporturilor

                            Comment


                            • Vedem incercam incercarea moarte nu are cateva intalniri 3-4 le facem la sala si tragem o concluzie dupaia.. in principiu de cand ne-am mutat la iulius am inceput sa ne inputinam
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • si ce concluzie am putea trage dupa 3-4 intalniri?
                                sa le suspendam??

                                Cezar nu mai zice nimic pe aici, mr danutz iar...s-au cam stricat treburile
                                Last edited by doru-90-dru; 14 June 2012, 22:01. Reason: Automerged Doublepost

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google