Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pocol.ovidiu
    replied
    Buna ziua, sunt nou pe aici si as vrea sa stiu daca se mai fac intalniri pe la Cluj, as vrea sa vin si eu.

    Leave a comment:


  • Neohori
    replied
    No in sfarsit m-am remapat si eu , foarte multumit dupa vreo 10km cat am reusit sa ma plimb avand in vedere ca sunt cu gume de vara deocamdata . Ii multumesc lui Cristi ca nu m-a uitat si cum suntem obisnuiti a facut o treaba ca la carte .

    Leave a comment:


  • Neohori
    replied
    Originally posted by JOHN1968 View Post
    Dealer OBDtuning la Cluj: 0727 079 405 Viorel. Am făcut remapare la el și sunt foarte mulțumit.
    Sa inteleg ca ai facut la ei, intreb pentru ca nu mai sunt cu Doc (colegul de forum) s-au despartit si nu am review-uri despre cum lucreaza din 2015 incoace . Ma intereseaza sa nu inceapa sa bata culbutorii si zdranganele prin motor sau sa ceara doar o anumita benzina , sa nu porneasca la rece/cald etc . Oricum voi salva softul original , nu este perfect dar merge bine , ma intereseaza in ture joase si la depasiri , sa devina mai nervoasa cind plec cu a 4 a de exemplu . Pe 1300 era mai simplu , a 3 a si trageam socul scurt , zbura , aveam carburator dublu corp dar si facea virtej in rezervor - cip tuning mecanic .

    Leave a comment:


  • JOHN1968
    replied
    Citate de pe: http://www.chiptuninglogan.ro
    STAGE 1
    Varianta de chip tuning numai pentru motorizari turbo diesel si turbo benzina
    STAGE 2
    Varianta de tuning conceputa de firma noastra pentru motorizari turbo diesel si turbo benzina
    CHIPTUNING BENZINA
    Valabila numai pentru motorizari benzina aspirat. Ofera cresteri de putere si cuplu intre 8-10% fata de cele initiale.

    Leave a comment:


  • Neohori
    replied
    Multumesc .
    Voi lua legatura cu el .
    Stage 1 sau care ?

    Leave a comment:


  • JOHN1968
    replied
    Dealer OBDtuning la Cluj: 0727 079 405 Viorel. Am făcut remapare la el și sunt foarte mulțumit.

    Leave a comment:


  • Neohori
    replied
    Vreau un numar de telefon pentru un cip tuning motor 1,6 mpi .
    Am avut si l-am pierdut ...
    Dupa 8 ani m-am gindit sa fac ceva la motor
    Multumesc.

    Leave a comment:


  • danutz
    replied
    Salutare! Ma puteti ajuta cu un bon de carburant(benzina 99) din perioada 22-30.06 sau chiar si de maine incolo(01-05.07),daca se poate bonul sa fie peste 100 ron. Daca ma poate ajuta cineva vorbim pe pm. Multumesc.

    Leave a comment:


  • GaBiTa G
    replied
    nu cred ca ati imbatranit asa demult :P

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Am imbatranit ) nu se mai intalneste lumea...

    Leave a comment:


  • GaBiTa G
    replied
    domnilor chiar nu faceti nici o intalnire?

    Leave a comment:


  • 1q Mitru
    replied
    Cauta-l pe Tudor cj! Ai PM.

    Leave a comment:


  • jeepers
    replied
    salutare,

    Imi puteti si mie recomanda un service sau pf unde ai putea schimba distributia la 1.4mpi?

    ms

    Leave a comment:


  • GaBiTa G
    replied
    chiar nu se face nici o intalnire...o murit lumea ce se intampla...hai sa facem o intalnire!!!!

    Leave a comment:


  • 1q Mitru
    replied
    Si eu!

    Posibil sa vin si eu.

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google