Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • calin65
    replied
    Prezenta obligatorie.

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Sa trecem la... treaba!
    Asa cum ne-am obisnuit in ultimii ani in primavara avem o regionala la Brasov, organizata de LC Kronstadt. Anul acesta 30-31.Martie.
    Ar fi bine sa ne intalnim duminica asta sa discutam prezenta noastra la un "ceva" cald.
    Ce ziceti?

    Mai multe detalii aici> http://www.loganclub.ro/forum/intaln...sm-t47287.html

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Ne vedem acolo la ora 17:00

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Noh mai fratilor cine cineva duminica asta la sala

    Leave a comment:


  • don sandu
    replied
    multumesc mr.danutz am sa urmaresc forumul.sper sa fim cat mai multi.

    multumesc.am sa urmaresc forumul...
    Last edited by don sandu; 14 January 2013, 18:50. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    @don sandu - in fiecare duminica la ora 17:00 la Sala Sporturilor. Urmareste forumul ca sa vezi daca si cati mergem.

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    duminica la Sala Sporturilor ora 17....dar nu cred ca ai sanse sa prinzi pe cineva pe acolo)))

    Leave a comment:


  • don sandu
    replied
    Originally posted by bbszilveszter View Post
    Poate sa-mi spuna cineva unde po sa-mi sudez esapamentul?
    cand e urmatoarea intalnire si unde?as vrea sa particip si eu.multumesc

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Uite aici... http://www.loganclub.ro/forum/atenti...i-t9458p3.html

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Slaba miscare pe ziua de ieri.Numa doua persoane am fost.

    Care stie caracteristicile unui alternator de 1.4 mpi.Ca mii gata bateria si vreau sa-mi i-au alta si vreau sa vad pana in cati Amperii pot sa pun pe ea.

    Leave a comment:


  • bbszilveszter
    replied
    mersi! am sa incerc!

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Da, la Stelco. Campina,62

    Leave a comment:


  • bbszilveszter
    replied
    Poate sa-mi spuna cineva unde po sa-mi sudez esapamentul?

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    vine cineva astazi la sala

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    la multi ani domnilor!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google