Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Sa trecem la... treaba!
Asa cum ne-am obisnuit in ultimii ani in primavara avem o regionala la Brasov, organizata de LC Kronstadt. Anul acesta 30-31.Martie.
Ar fi bine sa ne intalnim duminica asta sa discutam prezenta noastra la un "ceva" cald.
Ce ziceti?
Mai multe detalii aici> http://www.loganclub.ro/forum/intaln...sm-t47287.html
Leave a comment:
-
@don sandu - in fiecare duminica la ora 17:00 la Sala Sporturilor. Urmareste forumul ca sa vezi daca si cati mergem.
Leave a comment:
-
duminica la Sala Sporturilor ora 17....dar nu cred ca ai sanse sa prinzi pe cineva pe acolo
)))
Leave a comment:
-
-
Slaba miscare pe ziua de ieri.Numa doua persoane am fost.
Care stie caracteristicile unui alternator de 1.4 mpi.Ca mii gata bateria si vreau sa-mi i-au alta si vreau sa vad pana in cati Amperii pot sa pun pe ea.
Leave a comment:
-

Leave a comment: