Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Ia faceti prezenta,sa vedem cati mai suntem.Si sa vad care mai vine la Brasov.
Leave a comment:
-
sa imi spuna si mie cineva daca se fac intalniri ca sa am habar si eu ca as veni si eu!!!!
Leave a comment:
-
Dada
) urmarim din umbra forumul
) citim doar, ceva regionala anul asta? nimic?
Leave a comment:
-
Baietii se intalnesc Joia de la 8 de obicei la sala sau la iulius mall
Leave a comment:
-
Kubala, daca da domnul si ma mut in cluj la anu', o sa fie intalniri mai dese
Leave a comment:
-
Salut, se mai fac intalniri ? Mi-ar placea sa vin odata sa va vad masinile. Am vazut cateva loganuri frumoase in cluj, da' niciuna nu avea sigla de LoganClub
Leave a comment:
-
trimite-i mesaj privat si o sa-l afli.
Dar nu inteleg ce ai cu el, mai ales ca esti din CJ
Leave a comment:
-
29 August 2010...
Ne mai intalnim si noi o data la 3 ani macar?
Leave a comment:

Leave a comment: