Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ice
    replied
    prezent cu juniorul

    Leave a comment:


  • calin65
    replied
    Ia faceti prezenta,sa vedem cati mai suntem.Si sa vad care mai vine la Brasov.

    Leave a comment:


  • GaBiTa G
    replied
    sa imi spuna si mie cineva daca se fac intalniri ca sa am habar si eu ca as veni si eu!!!!

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Dada ) urmarim din umbra forumul ) citim doar, ceva regionala anul asta? nimic?

    Leave a comment:


  • sebi8ta
    replied
    ooooo....Domnu keanu...mai traiti ??????????

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Baietii se intalnesc Joia de la 8 de obicei la sala sau la iulius mall

    Leave a comment:


  • GaBiTa G
    replied
    Nici o intalnire nimik!!!! Slabut frate

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Sal astazi va intalniti pe undeva?????

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Nici o miscare???

    Leave a comment:


  • vikkmanu
    replied
    Daca se anunta ceva pe weekend eu ma prezint! numa bine

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Kubala, daca da domnul si ma mut in cluj la anu', o sa fie intalniri mai dese

    Leave a comment:


  • kubala7
    replied
    Salut, se mai fac intalniri ? Mi-ar placea sa vin odata sa va vad masinile. Am vazut cateva loganuri frumoase in cluj, da' niciuna nu avea sigla de LoganClub

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    trimite-i mesaj privat si o sa-l afli.
    Dar nu inteleg ce ai cu el, mai ales ca esti din CJ

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Are careva un numar de telefon a lu cristi xp

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    29 August 2010...
    Ne mai intalnim si noi o data la 3 ani macar?
    Attached Files

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google