Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
La carciuma ne vedem de obicei joia
Si poti sa ii dai si prin oras limitare, trebuie numai bunavointa
Leave a comment:
-
Apai danute peste 5000 nu ma duc.Nu prea am pe unde.Dar daca ies inafara o sai dau
Joia seara va int pe undeva???
Leave a comment:
-
Ms baietii de Informatii.Mi-am schimbat bujiile si mere si bn si nici nu mai tremura motoru.Sunt foarte bune intalnirile astea ca mai aflii cate ceva
Leave a comment:
-
La Sala Sporturilor
Baieti ne vedem azi ori ba?
Leave a comment:
-
Da. Duminica de la 17.00 la Sala Sporturilor in principiu. Mai urmareste forumul pana atunci.
Leave a comment:
-
loganist nost
salut baiei, sunt si nou pe forum, mai avti intalniri ca as veni si eu, atataca is din td, am un logan de 1 an de zile de 1,5 dci as vrea sa ma intalnesc cu voi sa vad ce ati mai modificat pe la ale voastre, mersi mult
Leave a comment:

Leave a comment: