Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doru-90-dru
    replied
    omv marasti de la 20:30

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    la care carcouma ca sunt multe in clujl asta

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    La carciuma ne vedem de obicei joia Si poti sa ii dai si prin oras limitare, trebuie numai bunavointa

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Apai danute peste 5000 nu ma duc.Nu prea am pe unde.Dar daca ies inafara o sai dau

    Joia seara va int pe undeva???
    Last edited by savaionut87; 28 November 2012, 21:17. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Si nu uita, se curata si merge mai bine peste 5000 de ture

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Bravos! Acum Efix si blaaanaaaaaaa....

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    La cat mai multi km

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Ms baietii de Informatii.Mi-am schimbat bujiile si mere si bn si nici nu mai tremura motoru.Sunt foarte bune intalnirile astea ca mai aflii cate ceva

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    La Sala Sporturilor

    Baieti ne vedem azi ori ba?
    Last edited by Mr. Danutz; 25 November 2012, 17:25. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    da la ora 17.

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Ne vedem azi?

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Da. Duminica de la 17.00 la Sala Sporturilor in principiu. Mai urmareste forumul pana atunci.

    Leave a comment:


  • nelo20td
    replied
    loganist nost

    salut baiei, sunt si nou pe forum, mai avti intalniri ca as veni si eu, atataca is din td, am un logan de 1 an de zile de 1,5 dci as vrea sa ma intalnesc cu voi sa vad ce ati mai modificat pe la ale voastre, mersi mult

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Atunci sa geama mai tare!

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    Originally posted by Cobra7 View Post
    ...De parca nu aveti radio sa-l dati mai tare!!
    Vezi ca a lui doru i versiune de aia porno ))

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google