Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cobra7
    replied
    V-a bate Dumnezo de pagani ce sunteti!

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    De scanduri, nu de lemne

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    nu ne-am intalnit ca jumate au fost la jucu, jumate au fost prin mera al taiat de lemne)

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    .

    astazi va intalniti

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    La Jucu vine cineva pan' la urma?

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    du-te ma si te culca)))

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    maine ne vedem domnilor?

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Mersi !!!

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    la multi ani mr.danutz !

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    Mersi mersi

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    La multi ani Mishule!

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    @bogdan_cj te ajut eu daca vin duminica la intalnire, numa sa aduci niste torosuri pentru suruburi

    Leave a comment:


  • bogdan_cj
    replied
    Pe mine ma bate gandul sa imi schimb ecranul de la sandero cu unul pe negativ. Daca a facut vreo unul dintre voi aceasta manevra, ma poate ajuta si pe mine? Contracost evident. Am inteles ca trebuie scoase acele si n-as vrea sa fac vreo prostie.

    Mersi.

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    @ domnu bogdy si cezarica...am muncit duminica, si nici cum nu m-a adus vreun client in zona salii sporturilor....imi cer scuze ca m-am tras pe fese)

    Leave a comment:


  • aarmand
    replied
    Racere eu nu ajung la TDR 4 (drag racing) sambata ca plec din oras... vorbeste cu Cata ca el sigur vine ))))

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google