Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
nu ne-am intalnit ca jumate au fost la jucu, jumate au fost prin mera al taiat de lemne
)
Leave a comment:
-
@bogdan_cj te ajut eu daca vin duminica la intalnire, numa sa aduci niste torosuri pentru suruburi
Leave a comment:
-
Pe mine ma bate gandul sa imi schimb ecranul de la sandero cu unul pe negativ. Daca a facut vreo unul dintre voi aceasta manevra, ma poate ajuta si pe mine? Contracost evident. Am inteles ca trebuie scoase acele si n-as vrea sa fac vreo prostie.
Mersi.
Leave a comment:
-
@ domnu bogdy si cezarica...am muncit duminica, si nici cum nu m-a adus vreun client in zona salii sporturilor....imi cer scuze ca m-am tras pe fese
)
Leave a comment:
-
Racere eu nu ajung la TDR 4 (drag racing) sambata ca plec din oras... vorbeste cu Cata ca el sigur vine
))))
Leave a comment:

Leave a comment: