Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • doru-90-dru
    replied
    am inteles atunci

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    dorule, vreau sa-l vand, doar ca cine trebuia sa il aduca nu a mai venit, si modelul nu il stiu, avand in vedere ca e la timisoara. o sa-l retrag de pe lista cu scuzele de rigoare.

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    razvy tu nu mai vrei sa iti vinzi mp3 playeru ala?

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    KaTaLyn, chiar trebuie sa spamezi aiurea peste tot ?

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Dap, asa este Mishule.

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    ...un romantic incurabil )

    PS: interioru ii de KISS FM, al tau ii PRESTIGE => nu-i masina lui cezar

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    cezar nu o zic din rautate...dar tind sa cred ca in pozele alea nu e masina ta!!!

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Aici tine de gusturi. Daca tie iti plac veiozele in loc de leduri atunci intradevar poti spune ca pentru tine a apus era ledurilor. Mie personal imi plac mai mult ledurile in masina . Glumesc doar, sa nu te superi.

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Era ledurilor in plafoniera apune...
    Attached Files

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Hai ca incercam sa le mutam atunci de la ora 19... poate avem mai mult succes.. macar pe timpul verii.

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Cobra, sincer ma gandeam ca la o regionala as avea mai mult sprijin din partea clubului :|

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    Probabil ora ii devina...mai umbla lumea la iarba verde :p

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Ca sa vezi cu cine vrei sa faci tu Regionala Razvy...
    Eu nu am putut veni pentru ca am fost la etapa CNIA de la Bucuresti si am ajuns tarziu dar cu siguranta ne-am fi vazut ieri daca eram in Cluj. Oricum aceeasi 3 oameni ne-am intalnit in ultimele dati...

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    19 cred ca e prea tarziu, 17-18 e minunat. Oricum Keanule, eu te sun sa vi dupa mine, ca GPS-ul l-am dat la cineva imprumut :|

    Fraţilor, pe unde sunteţi? Sincer ma coc de 15 minute şi nu văd urmă de loganist.

    Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner

    Been there, see nothing. Fraţilor, sunt profund dezamăgit! Nu pot sa cred că L.C. Cluj a ajuns asa
    Nu credeam că o sa stau o ora aiurea, dar asta e! Vă astept in continuare la in grătar in valea draganului. Poate ajungeţi weekend-ul următor. Am 2 camere libere, este şi net in cazul in care vă uitaţi stickurile acasa

    Sent from my HTC Wildfire using Forum Runner
    Last edited by Razvy; 17 June 2012, 17:59. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    Nu ar fi mai bine putin mai tarziu...ora 19:00 poate ajungem mai multi asa

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google