Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Razvy
    replied
    mai oameni buni, la valea draganului chiar nu mai vine nimeni ? :|

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    abia am gasit locuri de parcare pentru toti )

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Bogdane cam multi tata cam multi...
    Last edited by Cobra7; 24 July 2012, 10:12.

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Nice!!!!!!

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    @dan, am fost eu si razvan )

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    V-ati adunat cativa?

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Yes From me ) Azi ora 19 intalnire loganclub cluj la sala sporturilor !!

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    salutare. from keanurev: azi ora 19 intalnire logan club pe platoul salii sporturilor!

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    in fiecare duminica, de la ora 17 sau 19, de obicei la sala sporturilor Horia Demian

    Leave a comment:


  • dodolorand
    replied
    Salutare colegi Logan Club... cand se tine la voi intilnirile? sambata voi fi prin cluj poate ne vedem la un suc si o poveste..

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Sa ma anuntati si pe mine daca aveti de gand sa veniti vreodata si pe la mine. Am spatiu de cazare in 2 camere si 4 paturi, 2 duble. plus spatiu de campat la greu.

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Eu vin duminica la Cojocna. Sper sa ne adunam cativa. Ne mai auzim bogdy pe diseara.

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    ce zice-ti domnilor, facem o iesire duminica la cojocna?

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    @ cezar, se pare ca s-a cam anulat

    eu vin de la 7 daca mai vine cineva

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    S-a renuntat la intalnire azi sau de tot?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google