Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savaionut87
    replied
    Ms pentru info.pentru Dimensiunile de cauciucuri.As mai avea o intrebare.Dupa ce se incalzeste motoru are un sunet, o bataie.Cand calc ambreajul nu mai este bataia aia.Daca o patit cineva asa ceva sami spuna si mie.

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    asa ne-am gandit si noi ... ))))

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Daca o zis razvan cu vrea sa fie mai multe logane, eu m-am retras :p

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Niste neseriosi astia cu beamveurile!

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Facem facem De la 5 la sala sporturilor ! acuma dau mesaje ! De data asta incercati sa venim mai multi cu logane ( sa ii batem pe astia cu masini aftermarket) )

    Bine ma danutz dapoi tu zici si tu nu vii?
    Last edited by KeanuRev; 18 November 2012, 23:10. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    daca se face vin si eu

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    O intalneala ceva, azi?

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Si eu am pe rotile de vara 195/65 R15 si eroarea e de -5km/h indiferent de viteza(de ex. 100km/h la ac sunt 95km/h reali-GPS). Nu uita ca ai si eroarea de fabrica tot cu "-".
    Daca pui doar 2 cauciucuri o sa-ti stea masina un pic suie... 195/65 R15 inalta cu ~1cm.
    Senzatia pe care o vei avea e ca vei simti mai acut denivelarile si gropile.

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    da mi-s originale telescoapele.stiti ca prin localitati poti mere cu 59 si ma gandeam ca daca pun gumele astea mai mari sa nu cumva in loc de 59 cat vad eu pe bord sa merga cu 65 spre ex.

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Inseamna ca esti cam nesimtit )))) i'm joking

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    a mea are cauciucuri de iarna 195/65/15 si sincer sa fiu nu simt nici o diferenta nici la kilometraj, nici in alta parte

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Da, dar destul de putin.
    Ce suspensie ai pe ea? E stock?
    Uite-aici un calculator: http://www.miata.net/garage/tirecalc.html
    Last edited by Cobra7; 15 November 2012, 16:20.

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    gume

    Am si io intrebare ca vadca numai aicea mai zice cineva cate ceva.Am doua gume de 195/65/15 daca le pun pe logan se vede undeva diferenta adica la kilometraj.

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Sambata, 17.11.2012, ora 10:00 ne intalnim la Dacia Feleac sa vedem noua gama si poate si un test drive?

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Apoi o mana dinaia ) nu se pune la lucru

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google