), poate ne mai strangem
Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Daca vreti
sa ne intalnim vin si eu la o intalneala la sala sporturilor asa sa dardaim o tzara de frig
Asa cam pe la 17? ii ok?
Leave a comment:
-
Eu am schimbat duze/valve eventual da un telefon : 0743028440 si iti dau detalii
unde ce si cum
Leave a comment:
-
buna
Buna sunt nou pe aicea si vreau sa mai secoper cate ceva legat de logane.cand si unde va dati intalniri
Leave a comment:
-
Salutare tuturor!
Salutari tuturor. Sunt destul de nou pe aici. Am un mcv 1.5, 85cp, 2008. Vreau sa va intreb daca ati schimbat careva pastilele/diuzele/valvele la injectoare si daca stiti vreo sursa?
Leave a comment:
-
eu de pe calea baciului mi-am luat de la fratii matei si chiar f ok
recomand
Leave a comment:
-
Cauciucuri SH sunt pe calea Baciului, pe varianta zorilor-manastur. Altele poate iti spun colegii. Poti sa gasesti chiar si pe forum.
Leave a comment:

Leave a comment: