Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
cand ii vorba de iesit, transalpine, cojocne, din astea toata lumea sare ca vin si eu vin si eu ....cand se atinge subiectul intalnirilor, toata lumea tace
))))))
Leave a comment:
-
"ati" se scrie legat
Pai am putea merge... Eu ma bag, mai ales daca se mai incalzeste putin
Leave a comment:
-
transalpina e inchisa in zona cea mai spectaculoasa.
Defapt... nu e inchisa, dar e recomandat sa nu se circule
Iar daca astepti pana dupa 1.10, sigur va fi inchisa
Leave a comment:
-
Am putea sa facem candva intr-un wekend cu cei care doresc o iesire pe Transalpina.. sunt sigur ca multi nu a-ti fost.
Leave a comment:
-
duminica la ora 19 la sala sporturilor pe platou...nu stiu daca se vor tine ca la noi e putina vacanta la capitolul intalniri
)
Leave a comment:
-
va salut ,cand aveti intalnirea ?
eu sunt cateva zile prin Turda,cazat la Hotel San Garden.
0720964352 un apel sa ne vedem.
stima
Leave a comment:
-
dapai nu vezi ca nici la cluj nu ne adunam, dapoi la valea draganului
)))
Leave a comment:

Leave a comment: