Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bogdy
    replied
    @doru... tu nu vorbi ca te-ai tras pe fese duminica....

    @cobrica as veni la liniute, dar inca nu stiu sigur daca pot.

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Originally posted by doru-90-dru View Post
    vin si eu duminica...!!!
    Ce ziceai Dorule sambata?

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    zice armand ca incepe lumea sa se intalneasca)....a fost acum si poate va mai fi peste cateva saptamani)))

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Deci nu se baga nimeni pentru liniutele din weekend?

    Leave a comment:


  • aarmand
    replied
    ma Dane nu m-am tras pe .... da nu am apucat sa vin :P....oricum vad ca incepe lumea sa se intalneasca asa ca cu prima ocazie ne intalnim.....

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Lucreaza in Bucuresti acum iar in Cluj mai vine dar rar.
    Da-i mai bine un PM.

    Leave a comment:


  • bbszilveszter
    replied
    Originally posted by Mr. Danutz View Post
    cauta-l pe kristikapa, el te poate ajuta si cu informatii si cu soft
    Daca e baiatul din manastur, il stiu. multumesc!

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    cauta-l pe kristikapa, el te poate ajuta si cu informatii si cu soft

    Leave a comment:


  • bbszilveszter
    replied
    salut baieti.poate nu postezi unde trebe, dar as vrea sa intreb daca stie cineva daca sunt mai multe softuri pentru 1,6 16v, si daca face cineva (doar in cluj ma intereseaza).

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Armand... 16V-ul frantuzesc si rafinat ramane fidel si veteran in fata invaziei naziste!
    Intalnirea de saptamana asta o facem si noi la Jucu?
    Vin si NZN si PFL si ar fi frumos sa le facem galerie.

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    tu de ce te-ai tras pe c*r ieri ma Armand?

    Leave a comment:


  • aarmand
    replied
    logan club cu nemtesti ))))))))))

    Mishule in curand te vad cu 1.8 T nemetasca ))
    Last edited by aarmand; 4 November 2012, 22:37. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    Mai vine cineva cu Dacie ))) ??????

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    @cobra, sala sporturilor )

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Iulius sau Polus?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google