@doru... tu nu vorbi ca te-ai tras pe fese duminica....
@cobrica as veni la liniute, dar inca nu stiu sigur daca pot.
Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
zice armand ca incepe lumea sa se intalneasca
)....a fost acum si poate va mai fi peste cateva saptamani
)))
Leave a comment:
-
ma Dane nu m-am tras pe .... da nu am apucat sa vin :P....oricum vad ca incepe lumea sa se intalneasca asa ca cu prima ocazie ne intalnim.....
Leave a comment:
-
Lucreaza in Bucuresti acum iar in Cluj mai vine dar rar.
Da-i mai bine un PM.
Leave a comment:
-
Daca e baiatul din manastur, il stiu. multumesc!Originally posted by Mr. Danutz View Postcauta-l pe kristikapa, el te poate ajuta si cu informatii si cu soft
Leave a comment:
-
cauta-l pe kristikapa, el te poate ajuta si cu informatii si cu soft
Leave a comment:
-
salut baieti.poate nu postezi unde trebe, dar as vrea sa intreb daca stie cineva daca sunt mai multe softuri pentru 1,6 16v, si daca face cineva (doar in cluj ma intereseaza).
Leave a comment:
-
Armand... 16V-ul frantuzesc si rafinat ramane fidel si veteran in fata invaziei naziste!
Intalnirea de saptamana asta o facem si noi la Jucu?
Vin si NZN si PFL si ar fi frumos sa le facem galerie.
Leave a comment:

Leave a comment: