Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • savaionut87
    replied
    Domnu cobra pai bineinteles ca cu tractiune fata.ai vazut logan cu tractiune spate???

    O intrebare de urgemta mare.Mii so aprins um bec un bor.becul este de la airbeg.de ce sa aprins ca ala nu se aprinde veci.am in lateral la bord pe partea dreapta un buton care ii dau on off.si se aprinde in bord ultimul bec din alea patru.mie mii so aprins al doilea chiar ala dupa abs.dupa ce sa incalzit masina mii sa stins inapoi.imi poate zice cimeva de ce sa aprins in primul rand.
    Last edited by savaionut87; 10 December 2012, 14:41. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    La mine a fost ) zapada totala masina era ingropata in zapada) asa ca nu am reusit sa va onorez cu prezenta. duminica vin sigur.

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    No ne vedem la 17:00

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Da. Cei cu tractiune fata!

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    sal astazi vine cineva la sala?

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Eu zic ca da... La ce vreme e putem vota si... de-a latu' azi!

    Leave a comment:


  • mishu_wrc
    replied
    Mah "votantilor" facem ceva miscare azi???

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Deci cum mergi dinspre Centru spre Ira, dupa ce treci de semaforul de la "sapca" imediat pe dreapta e un magazin de piese auto, urci niste scari.

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Ms domnilor o sa caut la sapca.dar dupa semafor din ce parte sa mergi.spre ira sau spre marasti

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Olimpicom ii zice magazinului de la trepte.
    Poti incerca si prin hypermarketuri pentru ca au preturi mai mici...

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Incearca la magazinul de pe aurel vlaicu vis-a-vis de "sapca lui ceausescu" imediat dupa semafor pe dreapta.

    Leave a comment:


  • savaionut87
    replied
    Salutare lume.Care stie unde gasesc aparatori de noroi pentru modelul meu de logan ieftine.Ca vrema ii naspa si mi-am spalat masina intr-o zii dupa o plouat un pic si gata mia fost masina la loc.Care imi da o ideee

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Eu nu vreau, ms.

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    Baietii sunteti careva interesat de produsul asta?
    Miercuri dau o comanda si sa stiu daca mai adaug pe careva.
    superceara de protectie pentru masini metalizate

    Permite o folosire usoara într-un timp scurt
    Produs pe baza de apa: se poate folosi si pe masini nu perfect uscate
    Folosit în saloanele auto pentru usurinta în folosire
    Nu albeste partile din plastic
    Nu lasa pete
    Indicata pentru orice tip de vopsea si culoare, chiar si a celor de conceptie noua de tip ecologic
    Spray de 500 ml.
    Pret: 21,43 RON pretul include TVA
    Attached Files

    Leave a comment:


  • Cobra7
    replied
    La multi ani mah romanilor!

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google