Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • KeanuRev
    replied
    Intalnirea de azi ramane valabila la ora 17 la sala sporturilor Horea demian ! pe platou !

    Leave a comment:


  • Razvy
    replied
    Citesc si ma minunez :|

    Cum spuneam, sper sa va vad duminica.

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    corect domnilor...las ca o sa ne strangem noi, numai sa scapam de sesiuni, si alte probleme

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    cine stie, cunoaste

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    @ doru, sunt convins ca veneau la intalniri si restul daca nu aveau alte probleme....

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    ii bine ca macar te simti)

    Leave a comment:


  • Mr. Danutz
    replied
    Hai ca zic si eu "ceva", ca sa vada lumea ca mai sunt si eu prezent pe forum. Citesc, chiar daca nu scriu nimic. Eu sincer cred ca va fi mai liber la sala sporturilor decat e la iulius si sper sa ne adunam in numar cat mai mare desi eu ma simt cu musca pe caciula ca nu am mai fost de ceva vreme. :P

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Eh cobitorule lasa ca vezi ca o sa fim iar ca pasarea phoenix;))

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    si ce concluzie am putea trage dupa 3-4 intalniri?
    sa le suspendam??

    Cezar nu mai zice nimic pe aici, mr danutz iar...s-au cam stricat treburile
    Last edited by doru-90-dru; 14 June 2012, 22:01. Reason: Automerged Doublepost

    Leave a comment:


  • KeanuRev
    replied
    Vedem incercam incercarea moarte nu are cateva intalniri 3-4 le facem la sala si tragem o concluzie dupaia.. in principiu de cand ne-am mutat la iulius am inceput sa ne inputinam

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    ne intalnim si la sala sporturilor, dar la iulius e mai liber... parerea mea si oricum tot atatia o sa fim si la sala sporturilor

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    acuma ne-am obisnuit toti la iulius mall...sa ne mutam la sala sporturilor ii naspa)
    si vorba lui bogdy ne consuma mult RACELE!!! mai ales subaru asta a meu...

    Leave a comment:


  • Sefa Casei
    replied
    duminica asta vin si eu la intalnire, poate nu ma intampinati in numar cat mai mare
    Oricum, inca va astept pe la Valea Draganului la un gratarel

    Leave a comment:


  • bogdy
    replied
    ii cam departe ma la sala sporturilor)):P

    imi consuma mult masina pana acolo...

    Leave a comment:


  • doru-90-dru
    replied
    ca e la sala sporturilor, ca e la iulius tot asa va fi
    ce faceti, ati adormit?

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google