Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
Intalnirea de azi ramane valabila la ora 17 la sala sporturilor Horea demian ! pe platou !
-
corect domnilor...las ca o sa ne strangem noi, numai sa scapam de sesiuni, si alte probleme
Leave a comment:
-
@ doru, sunt convins ca veneau la intalniri si restul daca nu aveau alte probleme....
Leave a comment:
-
Hai ca zic si eu "ceva", ca sa vada lumea ca mai sunt si eu prezent pe forum. Citesc, chiar daca nu scriu nimic. Eu sincer cred ca va fi mai liber la sala sporturilor decat e la iulius si sper sa ne adunam in numar cat mai mare desi eu ma simt cu musca pe caciula ca nu am mai fost de ceva vreme. :P
Leave a comment:
-
si ce concluzie am putea trage dupa 3-4 intalniri?
sa le suspendam??
Cezar nu mai zice nimic pe aici, mr danutz iar...s-au cam stricat treburile
Leave a comment:
-
Vedem incercam
incercarea moarte nu are cateva intalniri 3-4 le facem la sala si tragem o concluzie dupaia.. in principiu de cand ne-am mutat la iulius am inceput sa ne inputinam
Leave a comment:
-
ne intalnim si la sala sporturilor, dar la iulius e mai liber... parerea mea si oricum tot atatia o sa fim si la sala sporturilor
Leave a comment:
-
acuma ne-am obisnuit toti la iulius mall...sa ne mutam la sala sporturilor ii naspa
)
si vorba lui bogdy ne consuma mult RACELE!!! mai ales subaru asta a meu...
Leave a comment:
-
duminica asta vin si eu la intalnire, poate nu ma intampinati in numar cat mai mare
Oricum, inca va astept pe la Valea Draganului la un gratarel
Leave a comment:
-
ii cam departe ma la sala sporturilor
)):P
imi consuma mult masina pana acolo...
Leave a comment:
-
ca e la sala sporturilor, ca e la iulius tot asa va fi
ce faceti, ati adormit?
Leave a comment:

Leave a comment: