Intalniri Loganclub Cluj
Collapse
This is a sticky topic.
X
X
-
salutare lume.care lucreaza la remat sau are pile sa ma ajute si pe mine cu un certificat de distrugere sau cum se cheama el
Leave a comment:
-
vine cineva azi la sala la 17 ????? daca da hai sa facem lista sa vedem cat ne adunam
Leave a comment:
-
atunci e bine
...in loc sa vi si tu joia cu noi la intalnire, cand se aduna o gramada de lume...
Leave a comment:
-
Ideea ii ca trebuie pus pe tester.. asa numa din vazut... poate fi multe motive.. mai ales ca ti sa si stins...
In alta ordine de idei maine ora 17 Intalnire loganclub cluj la sala sporturilor !
Leave a comment:
-
Stii de ce ti s-o aprins? Deaia
)
Daca ti se mai intampla atunci inseamna ca e o problema. Pana atunci, relax
Leave a comment:


Leave a comment: