Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si eu am pe rotile de vara 195/65 R15 si eroarea e de -5km/h indiferent de viteza(de ex. 100km/h la ac sunt 95km/h reali-GPS). Nu uita ca ai si eroarea de fabrica tot cu "-".
    Daca pui doar 2 cauciucuri o sa-ti stea masina un pic suie... 195/65 R15 inalta cu ~1cm.
    Senzatia pe care o vei avea e ca vei simti mai acut denivelarile si gropile.
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • O intalneala ceva, azi?
      Work is for people who don't have time to play golf

      sigpic

      Comment


      • daca se face vin si eu
        ...de doi lei :p

        Comment


        • Facem facem De la 5 la sala sporturilor ! acuma dau mesaje ! De data asta incercati sa venim mai multi cu logane ( sa ii batem pe astia cu masini aftermarket) )

          Bine ma danutz dapoi tu zici si tu nu vii?
          Last edited by KeanuRev; 18 November 2012, 23:10. Reason: Automerged Doublepost
          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
          Enter the Matrix

          Comment


          • Niste neseriosi astia cu beamveurile!
            :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

            Comment


            • Daca o zis razvan cu vrea sa fie mai multe logane, eu m-am retras :p
              Work is for people who don't have time to play golf

              sigpic

              Comment


              • asa ne-am gandit si noi ... ))))

                Comment


                • Ms pentru info.pentru Dimensiunile de cauciucuri.As mai avea o intrebare.Dupa ce se incalzeste motoru are un sunet, o bataie.Cand calc ambreajul nu mai este bataia aia.Daca o patit cineva asa ceva sami spuna si mie.

                  Comment


                  • Mai bine vii la intalnire s-auzim si noi bataia aia...
                    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                    Comment


                    • Da' bineinteles. Poti sa vii numai cu rezervorul!
                      :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                      Comment


                      • Bn o sa vin la intalinire dar cand si unde.Ca am fost duminica trecuta , nu ieri ,aialalta si nu am vaz pe nimeni.numai un logan rosu cu nr de im crs dar nu era nimeni langa masina.Deci cam in ce loc va intalniti

                        Comment


                        • Daca vii la ora 17 - 17:10 sigur o sa ne vezi in mijlocul parcarii la Sala Sporturilor. Daca vii mai tarziu posibil sa fie numai masinile in parcare si noi sa fim la un suc in birturile alea de acolo
                          Work is for people who don't have time to play golf

                          sigpic

                          Comment


                          • bataia aia ii de la rulmentul de presiune...stiu ca si eu o am de cand am luat masina...si mi-a fost schimbat ambreiaju in garantie si tot o am...deci e logan)

                            Comment


                            • Aha ms dorule deci si loganul atuncea, ii vorba aia, cum era pe vremea lu ghita."Daca Ai Cap Ia-ti Alta"DACIA".deci tot asa o ramas vorba si cu loganele noastre.

                              Comment


                              • Intradevar sunt masini modeste, dar chiar bune la drumurile noastre. Eu am facut peste 200.000 de km cu Loganul si nu am avut nici o problema mare.

                                @savaionut - eu zic sa mergi la un service sa vezi ce-i cu bataia aia, nu sa o lasi asa ca "doar e logan".
                                Work is for people who don't have time to play golf

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google