Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Da da ...Am scapat ....Pune poze sa ma creada lumea

    Comment


    • Duminica 29.06.07 Intalnire Logan CLub CLuj Ora 12 pe platoul salii sporturilor in fata la parcul Babes. Am remutat locatie.. Deoarece avem si acolo o terasa.. Iar locul de la chios.. Nu era bun, nu erau locuri de parcare, nu ne gaseam, etc. Deci Ne intalnim Duminica din nou in Fata la Parcul Babes. Cei care vor veni vor avea ocazia.. Sa imi vada Noul KISS FM va astept.
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • Scuze de off topic: ce zici knu-le de niste brelocuri LC?

        Comment


        • Personalizate ?

          Comment


          • Ar fi nishte chesti faine...Sa scrie logan club si nr de la masina ;)...Chiar ft faine ...Parerea mea )
            .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

            Comment


            • Originally posted by moshutzzu View Post
              ...Sa scrie logan club si nr de la masina ;)...
              Si daca iti pierzi cheile ,doamne fereste, sa nu te mai miri ca nu mai ai masina
              ...de doi lei :p

              Comment


              • Pfoai jesus.. acuma am vazut ce ai scris....Da bun o sa facem de toate.. Costul unui brelog 20-30 de lei OK? Si cum spunea si mishu.. Scrie pe ele.. Nr de inmatriculare, Locatia unde se afla masina, Locatie unde se afla actele, (In bord, In parasolar, Etc) ce ziceti ii ok?
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • Cum truda fsa fie 30 de lei un breloc mah ..Get serious...Si ce are care vrea personalizat cu nr isi face ..Care nu is face fara numar..Numa cu logan club...Da nush cu tzai putea pierde cheile dela masina ca de alea ai mai mare grija )
                  .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                  Comment


                  • Keanule nu faci intalnire azi?

                    Comment


                    • Bine ma baieti.. Va-ti cam lasat pe o roata.) Hai sa ne mai intalnil.. Putini asa mai multi.. Ca asa tot cate 2-3 nu merge Deci..

                      Duminica 13.07.08 Ora 12 Intalnire Logan CLub CLuj !!! Prezenta obligatorie mai ales cei care nu au fost demult) Locatia ii aceeasi pe Platoul salii sporturilor in fata la parcul babes. Singurul care ii scutit de intalnire ii Raducu.. Care o avut un incident putin mai mare.

                      Speram sa ajunga si colegul nostru Mitty care de fapt intre timp si-a achizitionat o alta masina(NU logan) ) asa ca poate sa dea de baut) ca.. Inca cineva.. Care si-a achizitionat o masina(Logan). Deci va astept.. DUminica ora 12.. O sa trimit mai tarziu si SMS pe telefon. Va astept.
                      Last edited by KeanuRev; 11 July 2008, 12:30.
                      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                      Enter the Matrix

                      Comment


                      • Ne vedem acolo daca nu apare altceva intre timp ;)
                        .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                        Comment


                        • Sa vedem ce facem cu brelogurile ))))))
                          .....::::: Ambition 1.5 DCi :::::......

                          Comment


                          • Mai traiesc ....Kenule un sticker pt spate am nevoie....

                            Comment


                            • Da da pui pe seat leon?)
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • De ce nu, cand treci pe la mine sa nu uiti sa-mi aduci !

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google