Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sorry Criss de intarziere. O sa-ti fac o marturisire daca tot m-ai "tradat".
    In realitate am 1,4 de la inceput doar ca am pus emblema si capac filtru de 1,6. Dupa ce o sa ii dau jaratec de la DOC o sa imi pun 1,6 inapoi. Asta in cazul in care nu pun Q-ul ce l-am achizitionat si sa fie 1Q MPI.
    Sorry Admin pt off topic.

    Comment


    • OFF Topic
      unchiule imi pare rau ca te-am tradat, nu asta a fost intentia mea
      iar despre ideea cu un Q, este bestiala
      chiar ai avut o idee foarte tare
      abia astept sa iti vad tuningul, vreau sa fiu primul care face o poza
      numai bine, unchiule!

      Comment


      • Criss ia fa tu un bine si pune-ti masina la my ride sa putem povesti fara sa fim off topic. Eu cand o sa arate jumate cum arata a ta, o s-o pun si pe a mea.
        Apropo salutari la "Rotunda".

        Comment


        • dar cum as putea sa o pun la MY RIDE??
          chiar nu gasesc cum
          acuma sorry inca o data de off topic

          Comment


          • Mah,duminica la 17 toata lumea sa fie prezenta la intalnire la cabanutza.

            Comment


            • YE chiar asa cum zice calin la ora cutare sa veniti la cabanutza cica sau la sala ) Daca sefu zice cabanutza cabanutza facem la ora 17 !!! Ora care va ramane pe tot parcursul iernii si o parte din primara !
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • In pana mea asa nu pot sa ajung. Aveti de culcat gainile?

                Comment


                • Originally posted by KeanuRev View Post
                  YE chiar asa cum zice calin la ora cutare sa veniti la cabanutza cica sau la sala ) Daca sefu zice cabanutza cabanutza facem la ora 17 !!! Ora care va ramane pe tot parcursul iernii si o parte din primara !
                  De ce nu si in timpul saptamani nu de alta dar sa pot veni si eu ca de obicei lucrez sambata si duminica
                  sigpic

                  Comment


                  • @1qMitru-De ce nu poti sa ajungi?Sugereaza o ora potrivita.
                    @ice-Din pacate in timpul saptamanii nu putem noi.

                    Comment


                    • Am un drum mai lung si nu mai pot nici pe 19. Care stie daca merita sa ocolesc Brasovul pe la Bod?

                      Comment


                      • unchiule lasa ca o sa iti povestim noi ce s-a intampla si ce s-a discutat...

                        Comment


                        • Salutare dragi colegi! LoganCLUB IASI are onoarea sa va invite pe data de 1 noiembrie sa luati parte ca participanti sau spectatori , la primul eveniment de Tuning organizat de Loganclub Iasi si implicit de LOGANCLUB Romania.
                          Va rugam sa faceti o lista cu cei care ati dorii sa luati parte la eveniment pt a putea sa va ajutam cu cazarea . multumesc anticipat pt atentia acordata acestui post.

                          PT MAI MULTE DETALII INTRATI PE -> http://www.loganclub.ro/forum/evenim...si-t15785.html
                          0.9 tce SL plus

                          Comment


                          • Originally posted by calin65 View Post
                            @1qMitru-De ce nu poti sa ajungi?Sugereaza o ora potrivita.
                            @ice-Din pacate in timpul saptamanii nu putem noi.
                            ai dreptate minoritatea se supune majoritati urmatoarea duminica sant liber
                            sigpic

                            Comment


                            • Multumim pentru participarea "numeroasa" de duminica asta.Daca mergem in ritmul asta,in curand o sa ne lasam de "clubbing".

                              Comment


                              • Propun un sondaj cu privire la ziua si ora desfasurarii intalnirilor locale.
                                @iooon_cug Pentru o buna parte din Ardeal in data de 01 Noiembrie este sarbatoarea mortilor, adica ziua in care ne onoram predecesorii decedati cu o vizita la mormant.
                                Last edited by 1q Mitru; 5 October 2009, 17:12.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google