Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Si ale mele sunt din Praktiker, luate de vreo 3 ani si le-am folost destul de mult. Au fost vreo 90 de ron. Nu au de ce sa nu tina.
    Work is for people who don't have time to play golf

    sigpic

    Comment


    • depinde si ce cara dane)

      Comment


      • Ma eu am carat din italia biciclete, mobila, scanduri... Sacii cu ciment nu prea ai cum sa ii pui pe 2 bari )
        Work is for people who don't have time to play golf

        sigpic

        Comment


        • ma gandesc si eu k nu poate pune saci cu ciment pe 2 bari, doar deaia ii facut portbagaju si inca 4 locuri pe scune

          Comment


          • Bicicletele vreau sa le car si eventual vreo barca de aia de bagaje.

            Comment


            • Eu zic ca doar pentru atat iti tin barile alea din Auchan. Sa mergi sa le vezi. Oricum pretul de 100 Ron mi se pare chiar convenabil.
              Work is for people who don't have time to play golf

              sigpic

              Comment


              • @ unchiu. gasesti la auchan mai multe tipuri in functie de pret si de cat rezista fiecare

                Comment


                • Mah Razvane buna asta cu "bursa" da' cred ca i se potrivea mai bine... TALCIOC!
                  Or zice astia ca suntem numai la camasa si cravata pe-aici si tranzactionam numa' actiuni de taxi!
                  :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                  Comment


                  • dragi colegi va doresc Sarbatori Fericite si un Paste Fericit!!

                    Comment


                    • Sarbatori fericite va doresc alaturi de cei dragi
                      sigpic

                      Comment


                      • Sarbatori fericite tuturor!
                        Work is for people who don't have time to play golf

                        sigpic

                        Comment


                        • Breaking News!
                          Etapa de duminica asta de la Arad se amana pe 05.06.2011(din pacate ).
                          Asa ca ne vedem duminica la Sala sporturilor sau... unde-o fi!
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • Buna.Unde as gasi ''jaluzea'' sa ii zic asa pt luneta si anumite becuri,beculetze pentru pozitii,plafoniere,numar.As vrea sa ii dau un aer aparte masini daca ma intelegeti


                            Multumesc anticipat

                            Comment


                            • Sal Hoso! Jaluzea mi-am luat de la piese auto, nu mai stiu cat am dat pe ea. Becuri beculete si ledulete am vazut in piata Marasti si pe aici pe forum sunt care expediaza prin posta.

                              Comment


                              • Originally posted by Hoso View Post
                                Buna.Unde as gasi ''jaluzea'' sa ii zic asa pt luneta si anumite becuri,beculetze pentru pozitii,plafoniere,numar.As vrea sa ii dau un aer aparte masini daca ma intelegeti


                                Multumesc anticipat
                                buna
                                Daca doresti poti lua legatura cu userul kristikapa daca doresti ceva deosebit
                                Recomand
                                Last edited by KeanuRev; 4 May 2011, 22:05. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google