Intalniri Loganclub Cluj

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by cosminov View Post
    Aceia este adresa(nu stiam daca am voie sa postez pe site adresa), ideea este alta sa fim 4 persoane fiindca care cumparam cate o cotiera, altfel transportul la sume sub 200 lei este de 20 lei. Trebuie sa comande unul dintre noi (ma ofer sa comand eu) cele 4 cotiere si in momentul cand sosesc prin curierat sa ne intalnim.
    Daca ai fi pus anuntul mai repede plateam eu si cred ca ne descurcam. Eu de o saptamana am avut o comanda exact de la astia si am platit transportul ca nu am avut decat 120 de lei. Transportul a fost 20 de lei si livrarea a fost de pe o zi pe alta. Sunt foarte multumit de serviciile oferite si recomand!

    Comment


    • Multumesc oricum, poate gasesc pe cineva, daca nu o sa vad ce mai pot cumpara de pe site, poate consumabilele pentru revizie.

      Comment


      • M-am lins cu Transalpina ca si-a rupt celebra mea soacra mana. Daca merge careva de la Cluj sa ne aduca poze multe. Sau daca vrea cineva sa stea cu soacra sa merg eu.

        Comment


        • 1qMitru,dar plimb-o cu tine pana acolo si uit-o in padure

          Comment


          • Ma gandem eu ca nu ma lasi tu la greu.

            Comment


            • asa-ti trebuie daca te-ai maritat si cu goanga si cu soacra.

              Comment


              • Sa speram ca pana in august cand se organizeaza liniutze in Ungaria isi revine cat de cat. Caline vezi sa nu uiti.

                Comment


                • Cred ca astia de la Logan Club Cluj si-au luat toti X6 sau Mybach. ca nu prea va vede omu la scris.
                  Am fost si mi-am spalat masina la Balena Albastra vis-a-vis de Real. Bah de ce nu mi-ati spus nici unul de spalatoria asta super? Care ati mai spalat pe acolo si stiti cum se manevreaza si care-s etapele, ia pune-ti mana si scrieti o leaca sa nu ma duc sa bag fisa si sa nu stiu care-i mersul.
                  Io deocamdata i-am lasat pe ei sa o spele, dar vreau sa merg si sa o spal singur.
                  Pa, va tzuca 1q!

                  Comment


                  • Si eu am auzit numai lucruri bune despre spalatoria aia desi nu am fost niciodata. Poate o sa merg sa o incerc si eu odata...
                    Work is for people who don't have time to play golf

                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by 1q Mitru View Post
                      Cred ca astia de la Logan Club Cluj si-au luat toti X6 sau Mybach. ca nu prea va vede omu la scris.
                      Am fost si mi-am spalat masina la Balena Albastra vis-a-vis de Real. Bah de ce nu mi-ati spus nici unul de spalatoria asta super? Care ati mai spalat pe acolo si stiti cum se manevreaza si care-s etapele, ia pune-ti mana si scrieti o leaca sa nu ma duc sa bag fisa si sa nu stiu care-i mersul.
                      Io deocamdata i-am lasat pe ei sa o spele, dar vreau sa merg si sa o spal singur.
                      Pa, va tzuca 1q!
                      tare asta
                      x6 spui
                      sigpic

                      Comment


                      • Lasa 1q-le ca noi nu te prea mai vedem la fata!
                        :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                        Comment


                        • Originally posted by 1q Mitru View Post
                          Am fost si mi-am spalat masina la Balena Albastra vis-a-vis de Real. Bah de ce nu mi-ati spus nici unul de spalatoria asta super? Care ati mai spalat pe acolo si stiti cum se manevreaza si care-s etapele, ia pune-ti mana si scrieti o leaca sa nu ma duc sa bag fisa si sa nu stiu care-i mersul.
                          Io deocamdata i-am lasat pe ei sa o spele, dar vreau sa merg si sa o spal singur.
                          Pa, va tzuca 1q!
                          Salut. De obicei eu acolo ma duc si imi spal masina. Cand iau numai o fisa (5 lei) dau pe 2 (parca ii spuma la presiune mare) si apoi pe 4 (apa curata si filtrata). Dupa ce o spal iau o galeata cu apa si o carpa si o sterg
                          Ieri am fost prin zona Salii Sporturilor si am facut 2 poze (poate isi recunoaste cineva masina)
                          O zi buna sa aveti
                          Attached Files

                          Comment


                          • a lui dan si a lui bogdan)

                            Comment


                            • Doru, tu ti-ai mai facut resoftare? Cu statia ti-ai rezolvat? Sau chiar nimeni nu a vrut sa te ajute?
                              Work is for people who don't have time to play golf

                              sigpic

                              Comment


                              • nu m-a ajutat nimeni ca toti au avut treaba cu statia...da o sa imi comand de pe net una resoftarea nu am mai facut-o ca am alte prioritati momentan

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google