Meeting La Gratar !!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mah...nu stiu ce sa zic de Laguna Albastra...io am auzit multe lucruri 'necurate'...acuma om mere...1 ou in plus sau in minus tot acolo eshti, trebe numa sa te scarpini mai cu spor

    Comment


    • Originally posted by KeanuRev View Post
      Apoi tu ai venit odata ar trebui sa vii mai des poate mergem totusi odata si la aghires Laguna Albastra.
      cum odata ma?vezi vezi...)
      Originally posted by kta_stoia View Post
      Mah...nu stiu ce sa zic de Laguna Albastra...io am auzit multe l...acuma om mere...1 ou in plus sau in minus tot acolo eshti, trebe numa sa te scarpini mai cu spor
      ce vrei sa zici cu lucruri 'necurate'?
      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

      Comment


      • Probabil apa era Ne-curata

        Comment


        • la laguna albastra ii meserias, am fost de 2 ori da ii de mers parerea mea

          @ kta, eu n-am auzit lucruri necurate, adica s-a mai inecat lumea)) cei drept

          Comment


          • Si s-o inecat cu apa curata nu?
            Eu zic ca ar merge si la Durgau ca-i apa sarata si nu se inneaca nimeni. Ice ce regim are acuma Durgaul? Se poate gratari acolo?
            Ar mai fi una faina la Hajduszoboszlo, dar anul trecut nu s-o inghesuit lumea.
            Oricum o fost SUPER acolo. Am bagat liniute cu Razvan pe topogane pana mi-am zbarcit pielea.
            Atentie ca Keanu luneca bine pe topogane. Cred ca-i mai rapid ca compresorul lui Groza.
            Last edited by 1q Mitru; 26 February 2011, 20:20.

            Comment


            • la de facut gratare ma interesez sa vad daca ne accepta in incinta
              riscul de inec foarte mic necesita mult plumb in buzunare
              sigpic

              Comment


              • Multumesc Ice ! Celorlalti scuze pentru ca cofonia "intentionata" din postul precedent.

                Comment


                • Propun luna viitoare dupa ce atinge temperatura medie 20-25 de grade sa facem o iesire la manastirea nicula iar pe drum la intoarcere sa ne oprim prin padure la un gratar.. prima data spovedeala si dupaia chefuiala. Astept pareri si cine ii de acord sa vina.
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • Ma, eu vin, dar nu ma spovedesc ca nu am pacate, nici macar unul.
                    Work is for people who don't have time to play golf

                    sigpic

                    Comment


                    • 3 de "DA"!)

                      Comment


                      • stabileste o data sa pot sa fac sa fiu liber
                        da si de la mine
                        sigpic

                        Comment


                        • La asta zic si eu DA!
                          :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

                          Comment


                          • Bun deci asa ramane intr-o duminica nu stiu ora propuneti voi, data o sa fie undeva la sfarsitul lunii asteia.
                            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                            Enter the Matrix

                            Comment


                            • Totusi cand mergem? ma gandesc ca wekendul asta ii prea devreme eventual mergem wekendul viitor adica in 17 daca se nimereste sa fie vreme frumoasa ii ok data?
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Deci mergem la Nicula pana la urma?

                                Pentru mine e ok pe 17, si daca mergem la Nicula cred ca ar fi ok sa ajungem acolo pe la ora 12-13... Voi ce ziceti?
                                Work is for people who don't have time to play golf

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google