Meeting La Gratar !!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Unde-i aia?
    :P::U::S::H: :T::H::E: :L::I::M::I::T::S: :excl:

    Comment


    • #92
      Baieti votati unde doriti sa mergem duminica
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #93
        Despre Laguna Albastra

        La 40km de Cluj, aproape de Agiresu, in spatele unor dune imense de nisip este un lac cu apa neobisnuit de albastra. Lacul s-a format prin adunarea apei din precipitatii intr-o veche exploatare de caolin, ceea ce explica culoarea neobisnuita a apei.
        Vara lacul este plin de cei veniti pentru a se racori in zilele toride, aceasta cu toate ca apa contine substante nocive. Cel putin acesta este raspunsul primit de un investitor ce a dorit amenajarea lacului in scop turistic.
        Attached Files

        Comment


        • #94
          super mishto, o fi radio-activa ? poate mai creste o tzatza

          Comment


          • #95
            N-ar fi rau... numai sa ajungi cu gura la ea....ca daca nu nu are rost...





            Nu mai da quote la ultimul post la urmatoarea ai warn !
            Last edited by KeanuRev; 9 June 2009, 23:03.

            Comment


            • #96
              Nu creste nimic...) nici macar o putzulica) am fost aproape in fiecare vara.. si ii ok... Recomand.. sa mai lasam sa se incalzeasca inainte sa mergem... apa ii mai adanca si mai mare decat la strand si se incalzeste mult mai greu...
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #97
                Intalnirea la clujana sau laguna albastra se amana pe duminica asta.. deci va rog sa votati in continuare.
                LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                Enter the Matrix

                Comment


                • #98
                  Hmmmm...sigur vreti sa mergem weekendul asta la gratar???.....eu ma gandeam mai bine sa ne intalnim si sa mergem la Raliul Clujului care se desfasoara weekendul asta si care cuprinde anul acesta 2 superspeciale, sambata in parcarea de la Cora iar duminica in parcarea de la Iulius Mall...ce ziceti?

                  Comment


                  • #99
                    Duminica asta ii ?
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • "Raliul Clujului Mobil1 20-21 iunie 2009 organizator Savu Racing"

                      Mai multe informatii pe http://www.raliulclujului.ro/

                      Deci pe scurt, DA, weekendul asta!

                      Comment


                      • Originally posted by Tudor_cj View Post
                        hahaha..... mah kenule lasal naibi de rezultat, conteaza ca ne-am distrat noi calumea data viitoare va batem noi la fotbal :P

                        PS: Mah catzeii facem ceva de 1 Mai, o intalnire la un mic o bere??... pe la racatau mai in sus de tarnitza
                        Tudorica daca vrei sa ajungi pacolo marca bani la baiatu ca de nu vb cu moti mei sa nu te lasa sa calci pacolo :p vezi poate dai peste mine pacolo ma chefiesc la cabana.

                        Comment


                        • eu 1 as merge la raliu duminica ... poate ne adunam mai multi si mergem.. ziceti si voi care cum aveti de gand

                          Comment


                          • eu sigur ma duc la raliu.pe Dangau

                            Comment


                            • Pai asa am stabilit ca mergeti la raliu) de la cat ii raliul? sa stim la cat sa ne intalnim.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • Pai duminica ultima proba e SS de la Iulius Mall la ora 12, deci la ora 17 ne putem intalni fara probleme....Astazi la ora 17 e programata etapa speciala la CORA...pt cine vrea sa vina!!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google