Meeting La Gratar !!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Bine ma baieti haideti sa mai facem si o Intalnire la un gratarel ceva cativa mititei Si o scurta plimbare vedem noi ce iese pana la urma, Cine se inscrie sa vina? Peste vre-o 2 saptamani, sau poate chiar saptamana viitoare. Intainte de sesiune sa bagam ceva in buze. Hai ca deschid o lista sa vedem cine participa.


    1. KeanuRev
    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
    Enter the Matrix

    Comment


    • #17
      Dupa dezbaterea de azi de la Paintball am hotarat ca intra in valabilitate intalnirea la gratar. deci.. sa vedem discutam si poate duminica iesim la un gratar.
      LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
      Enter the Matrix

      Comment


      • #18
        Merge merge! La gratar cu noi! Aduc eu disc, gratar, furculite speciale si "cribite". Carnea de "micitei" o putem lua din Someseni ca face toti banile. NUMA SA FIE VREME BUNA. Mishu, vb iar cu Busu de la Pro ca va intelegeti..

        Comment


        • #19
          Originally posted by Bibi View Post
          Merge merge! La gratar cu noi! Aduc eu disc, gratar, furculite speciale si "cribite". Carnea de "micitei" o putem lua din Someseni ca face toti banile. NUMA SA FIE VREME BUNA. Mishu, vb iar cu Busu de la Pro ca va intelegeti..
          Ii o vorba care zice cam asa : "Apa-i daca ii musai...ii musai"...deci clar ca mergem duminica si daca ninge si daca ploua ))

          Comment


          • #20
            Eu zic sa mai asteptam o saptamana.. ca desi ii vreme frumoasa ii cam frig mergem saptamana viitoare la gratar.. vorbim cu baieti maine la intalnire si vedem cine se inscrie pentru sapt viitoare.
            LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
            Enter the Matrix

            Comment


            • #21
              Azi sa hotarat ca duminica 05.04.09 Sa mergem la un gratar la coada lacului la tarnita.. incepem o lista.. o sa ii trec pe toti cei care stiu ca vin..

              1. KeanuRev - Aduc de acasa gratare.. de porc si cartofi.. + Cartofi ceva tacamuri.. Painea la comun
              2. Mishu_Wrc - Cumparam la Comun
              3. Tudor_Cj - CUmparam la comun
              4. Bogdan88 - Cumparam la comun
              5. Calin65 - Gratar + 5 paini feliate + mustar o galeata
              6. Chris98 - cumparam la comun
              7. kta_222282 - cumparam la comun
              8. BBI - Cumparam la comun + Disc + Carfofi + minge + Gratar - 5 Mici
              9. unzomby - cumparam la comun.... 5
              10. aarmand - de acasa
              11. MS 41 NZN - cumparam la comun... 10 Mici
              12. Boby - Cumparam la comun... 10 Mici

              oioio coloana facem de la baraj pana la coada lacului)
              Last edited by KeanuRev; 3 April 2009, 16:21.
              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
              Enter the Matrix

              Comment


              • #22
                a-ti crezut ca scapati de mine......? vine si NZN-u pe la clujeni...:P
                Last edited by KeanuRev; 29 March 2009, 23:46.
                http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                Comment


                • #23
                  Intrebarea.. ii chiar mergem toti ? cu atatea masini?) ah.. cam da LoganClub Cluj Rulz
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    Eu s-ar putea sa fiu la Mures week-end asta:p
                    ...de doi lei :p

                    Comment


                    • #25
                      sper sa fie vreme frumoasa

                      Comment


                      • #26
                        nici nu stiti ce rau imi pare . eu lucrezsper macar voi sa va simtiti bine sincer va invidiez. ps. mai ales ca e foarte aproape de ziua mea de nastere
                        Last edited by ice; 30 March 2009, 22:35.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Stie cineva daca ii deschis duminica la someseni la mici ? daca da.. cineva cine vine din marasti ar putea da o fuga dar.. daca nu ma pot duce eu de sambata sa cumpar vreo 40 50 de bucati si dupa aceea sa imi dati banii la intalnire.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #28
                            as putea sa ma duc eu dar nu promit nimic ca sambata s-ar putea sa ma duc la o cabana la tarnitza si sa vin de acolo direct....
                            da eu propun in felul urmator, sa vedem cei care aduc de acasa ce aduc si restu sa punem mana de la mana si sa mergem la ceva cora kaufland selgros auchan etc si sa luam sa nu ne trezim ca o sa fie 100 de tavi de mici si si nici o bere de exemplu, asa daca punem vreo 12 oameni 200 de mi putem sa luam o gramada, poate chiar mai putini bai trebuie sa punem!

                            Comment


                            • #29
                              Pai da... dar bere nu stiu cine bea.. adica na cine nu vine cu masina asa cum zici cred ca ii ok eu am zis ce aduc.. cartofi.. si carne de porc pentru gratare o sa o pregatesc de acasa.. si... mici ar fi bine daca ar fi luati din someseni proaspeti vreo 40-50 si restul paine mustar etc din cora.
                              LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                              Enter the Matrix

                              Comment


                              • #30
                                ma bucur ca n-eam pus de-acord din prima

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google