Spalatorie Auto CLUJ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ....apelati cu incredere

    Comment


    • #17
      sal

      Unde se afla amplasatat aceasta spalatorie in Cluj?
      Ms mult

      Comment


      • #18
        Hai si tu la intaniri si o sa iti zicem daca nu ia legatura cu mine ID : KeanuRev si o sa iti zic mai detaliat. Numai bine
        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
        Enter the Matrix

        Comment


        • #19
          Bai da ce preturi aveti voi prin cluj. unde spal eu masina in pitesti, interior+exterior, ceara, sters geamuri, silicon pe cauciucuri totul se ridica la 17 lei. in concluzie, baiatul din cluj are preturi mici in comparatie cu celelalte spalatorii.

          Comment


          • #20
            Bai da ce preturi aveti si voi in Pitesti. La ce ai enumerat tu acolo in Cluj poti ajunge linistit pana pe la 35-40 RON.
            Give a man a knife and he will survive give a man an axe and he will be a king

            Comment


            • #21
              Originally posted by Elijah View Post
              Salutare. Io am spalat-o in Cj in spalatoria unui mare hipermarket, nu spun care, stiti voi care, dar, scor imens, lucru de kko, lume multa, veci nu ma mai prind.
              Cred ca stiu de ce hipermarket e vorba (in vestul orasului) - pe mine ce m-a deranjat e ca nu sterg bine masina dupa spalare - iarna ingheta apa pe masina in cateva minute, vara se depune praful imediat in locurile in care au ramas stropi.. De fapt nu e de mirare, daca carpele cu care sterg masinile sunt vesnic umede (spalate la robinet din cand in cand), deci nu absorb bine..
              In afara de spalatoria din primul post, mai stiti alte spalatorii serioase in oras?

              Comment


              • #22
                Eu am fost la o spalatorie pe Plopilor si la una de langa Ursus... 14 lei exteriorul... La cea de pe Plopilor iti spala si presurile in pretul asta... Dar la amandoua am mai spalat eu acasa pe ea ca nu mi-a placut cum a iesit.

                Comment


                • #23
                  Anunt Valabil UP !
                  LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                  Enter the Matrix

                  Comment


                  • #24
                    Anunt Valabil !
                    LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                    Enter the Matrix

                    Comment


                    • #25
                      Apelati cu incredere la Claudiu (Nr. Tel 0745565046), un baiat de nota 10
                      2004 Dacia Logan 1.4MPi
                      2006 Dacia Logan 1.5dCi
                      2007 Opel Astra H 1.7CDTI

                      Comment


                      • #26
                        Oferta se suspenda pe perioada iernii ca ii frig) sau daca vreti la pretz dublu)
                        LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                        Enter the Matrix

                        Comment


                        • #27
                          UP ! Apelati cu incredere la Claudiu (Nr. Tel 0745565046), Anuntul intra in valabilitate a venit caldura deci se poate spala.
                          LAUREAT 1.5 DCI INTILNIRE LoganClub DUMINICA
                          Enter the Matrix

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by KeanuRev View Post
                            UP ! Apelati cu incredere la Claudiu (Nr. Tel 0745565046), Anuntul intra in valabilitate a venit caldura deci se poate spala.
                            Acum tot atat sunt preturile? ms
                            Work is for people who don't have time to play golf

                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google