Cine Are Alte Scaune Pe Logan?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cine Are Alte Scaune Pe Logan?

    Intrebarea e simpla: cine are alte scaune pe logan (ma refer la cele din fata) si e din cluj sa posteze aici ce fel de scaune are eventual ceva poze si daca e posibil si ne intelegen sa ne intalnim sa le "probez". Vreau sa le schimb pe ale mele deoarece nu mai pot de spate cu cele care le am
    mersi

  • #2
    Originally posted by carcotashul View Post
    Intrebarea e simpla: cine are alte scaune pe logan (ma refer la cele din fata) si e din cluj sa posteze aici ce fel de scaune are eventual ceva poze si daca e posibil si ne intelegen sa ne intalnim sa le "probez". Vreau sa le schimb pe ale mele deoarece nu mai pot de spate cu cele care le am
    mersi
    salut ai rezolvat problema cu scaunele ?

    Comment


    • #3
      Daca poti, pune de laguna 2. Cred ca is cele mai comode scaune.

      Comment


      • #4
        Nu am rezolvat inca problema scaunelor...mai astept sa vad poate apare cineva cu niste scaune montate sa vad cum sunt si cum sunt adaptate...apoi poate ma apuc si eu de treaba

        Comment


        • #5
          Leo_negrescu, daca nu gresesc numele, are pe logan pick up scaune de audi tt parca. Daca am gresit, inpmi cer scuze.

          Comment


          • #6
            e din cluj?

            Comment


            • #7
              Nu, este din Craiova.
              sigpic

              Comment


              • #8
                Originally posted by L3on_rgby View Post
                Daca poti, pune de laguna 2. Cred ca is cele mai comode scaune.
                scaunele de laguna 2 merg fara modificari puse?
                sigpicMy black ride....http://www.loganclub.ro/forum/my_83_...5.html?t=42435

                Comment


                • #9
                  Nu stiu. Eu doar spuneam ca is f comode. Am avut 2 lagune si erau mai comode ca a6 si alte masini cu pretentii. Dupa 1300 km ma dadeam jos relaxat. Era o placere sa conduc la drum lung. Daca mergi in dezmembrari, poti pune scaunele unul langa altul sa vezi. Sau daca stii pe cineva cu modelul de masina din care doresti scaune, il rogi samte lase sa incerci.

                  Comment


                  • #10
                    Poftim 2 poze de la mine. Scaunele is de fiesta st. O sina se potriveste, la cealalta trebuie facuta o adaptare cum se vede in poze.
                    Attached Files
                    o/____\o
                    (i)
                    .........

                    Comment


                    • #11
                      este bine cum a facut costi-bc,dar se poate si mai bine,cu acea adaptare sub mocheta,eu am o platbanda de inox in forma de "L",prinsa de tunelul de la frana de mana ,iar pe ele am prin scaunele...am scaunele schimbate de 3 ani...cred si nu am avut nici un fel de probleme...sa se miste etc.In partea dinspre usa sinele de la scaunele noi se pun fara mofificari,foar in partea dinspre interior,se fac mici modificari.Sporuri
                      http://www.loganclub.ro/forum/album.php?albumid=910

                      Comment

                      Working...
                      X
                      Anulare DPF
                      Politica de Securitate Google