Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • FLORYN
    replied
    Inseamna ca ai o gramada de prieteni unde locuiesti . Sa zici mersi ca nu era ceva mai ... "vegetal" cu ghiveci cu tot.

    Leave a comment:


  • BeciAcustic
    replied
    Baga repede de-un gratar )

    Leave a comment:


  • zbf
    replied
    uite ce am gasit azi pe o masinaaaaa
    Attached Files

    Leave a comment:


  • lepi_liv
    replied
    Salutare! La Multi Ani! Sanatate, toate cele bune in noul an, si mai departe!!

    Leave a comment:


  • mushu
    replied
    Ma asteptam sa va uitati la fimulete si sa intelegeti cum se face... nu mergem sa facem full-ul ci mergem sa bagam de cate 6 lei fiecare dar in monede ......idea ar fi sa mergem sa sa blocam pecoul cam 3-4 ore sa nu mai faca bani.....fiecare masina sta un timp cat ma mare la pompa... priviti fimuletele si dupa aceea discutam ....ca altfel ma lupt cu morile de vant...
    Repet e vb de principiu ....nu de rezultat neaparat.....
    Cel mai bun exemplu este filmuletul celor de la antena 1

    Apropo de Franta ....asta e macar un inceput....voi restu ce faceti daca tot nu va convine

    Leave a comment:


  • BeciAcustic
    replied
    Pai cam asta ne este soarta....daca gandim asa.....nu zice nimeni ca nu are nevoie de beninza si gata nu mai alimentez.....toti avem nevoie de benzina pentru diferite scopuri .... ficare consumam dar daca toti zicem asa ... ei deaia profita... Au nevoie....deci alimenteaza....deci noi scumpim e simpla treaba.....

    Asa nu facem nimic cu monede si cu stat la coada .... cel mai bun protest, repet ca si pe facebook este cel care a avut loc in Franta.....dar in Romania niciodata nu o sa vezi asa ceva....

    Leave a comment:


  • SoNyKeL
    replied
    si eu zic NU , chiar sunt fara rost aceste boicoturi , as putea sa ma duc sa fac fullul doar cu monezi de 1ban , dar ce folos? singuri care vor avea de suferit vor fi angajatii de la peco , dar ``sefii`` nu vor simti acele monezi ca lor in cont le intra ron nu conteaza ca-s bancnote de 1ron sau 100ron. si acum cand sa ajuns la 5lei e prea tarziu , trebuia sa ne trezim cand sa trecut de la 2 lei la 2.1lei de atunci trebuia sa ne tragem semnale de alarma...
    da stiu ca ma injurati si ca o sa ma considerati nesimtit dar chiar mi-se pare non sens acest protest , in ultima luna am alimentat de 2000 de ron benzina doar la masina mea si nu am primit nimic , nici macar un bradulet , ba chiar m-am ales cu 2-3 rateuri pe autostrada de la apa si mizeria din benzina. si acum ce sa fac??? ma supar si nu mai alimentez? ) nu , chiar acum plec la pompa fac fullu la masina ca maine trebuie sa ma duc la munca si eu am nevoie de benzina nu am de gand sa ma duc sa blochez pompele atat timp cat am nevoie de ele.

    da benzina e scumpa e foarte scumpa , si totusi kilometrii curg si ii facem din ce in ce mai multi. pai si ce vina au cei de la peco ca eu am consumat aproape juma de tona de benzina intro luna? au ei vreo vina? oricum revenind nu stau sa-mi bat capu cine o fi vinovat cine nu , dar degeaba le facem zile grele angajatilor de la peco pentru ca nu rezolvam nimic dar chiar nimic...
    Last edited by SoNyKeL; 4 January 2011, 12:50.

    Leave a comment:


  • CT08GNT
    replied
    se face boicot vineri pe 07.01.2011 ora 16 aqua magic

    Leave a comment:


  • s.catalin
    replied
    vin si eu... Daca sunt liber.

    Leave a comment:


  • CORNELIO
    replied
    Eu sunt pentru!! Daca nu sunt de munca,vin cu cea mai mare placere!

    Leave a comment:


  • mushu
    replied
    Ma gandeam si eu sa facem odata asa ceva sau de mai multe ori...sa blocam un peco ...sa ne strangem toti ....marunt mult..ce ziceti...
    nu de alta dar ma ENERVEAZA LA CULME PRETUL MOTORINEI....

    Last edited by mushu; 3 January 2011, 21:28.

    Leave a comment:


  • jkl
    replied
    Joi 13 Ianuarie am programare la Star Service Tulcea pentru papucu de la munca. Mai merge cineva?

    Leave a comment:


  • CT-76-FIE
    replied
    La multi ani in noul an!!! Sa aveti tot ce nu ati putut obtine anul trecut si ceva in plus !!
    Multa sanatate si fericire tuturor!!

    Leave a comment:


  • BeciAcustic
    replied
    grade peste noapte ) da da ... multumesc pentru sustinerea acordata in poze (la propriu ) )

    Leave a comment:


  • mushu
    replied
    La multi ani ...tot ce va doriti ...multa sanatate ...si fericire...caldura si iubire...

    Iar pentru loganul vreo 2 kile de bla bla bla...ca vad ca ii place..daca tot ne ureaza bla bla bla

    Baci tu de cand naiba esti asa de negru (la numele tau ma refer)...hmmm...cam rece ne tratezi dupa ce am avut grija sa dai bine in poze...

    Leave a comment:

Working...
X
Anulare DPF
Politica de Securitate Google