Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Iti dai seama ca asta inseamna Ban
    In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

    Comment


    • pai dupa ce te-a lasat cu poponeata in balta ii mai dai si bani? ..... ntz ntz...
      sigpic

      Comment


      • vreunu din baietii care s-a pricopsit cu anvelope motrio .... vrea sa le transforme in bani?
        sigpic

        Comment


        • acum 5min , 3-4turisti , treceau pe strada si vorbeau intre ei :
          -bai noi tre sa ajungem acolo la vapor
          -unde ma la vapor?
          -acolo ma pe unde am intrat
          -pai de ce?
          -pai ca sa iesim ma
          -da ma asa e are dreptate , tre sa iesim pe la iesirea aia cu vapor , nu avem cum sa ne incurcam ca e fff mare vaporu ala.


          PS. ptr cei din afara judetului , peste tot in constanta la toate iesirile/intrarile sunt vapoare si inca in 2-3puncte cheie...

          sigpic

          Comment


          • da da da prea tare
            If everything seems under control, you`re just not going fast enough...

            Comment


            • Clar aia ajung in alt judet
              Intalniri Logan Club Constanta:
              In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
              Ptr detalii : 0723.955.045

              Comment


              • Railor
                sigpic

                Comment


                • Distractie placuta baieti.In seara asta plec pe balta. Sa ne vedem cu bine peste vreo 6 luni.Reglam cotizatia cand ma intorc
                  MX-5 1.6 110cp 12.01.12(fab.2002)

                  Comment


                  • mi-am reparat in sfarsit pc-ul , dupa placa video arsa si monitorul ars , s-a ars si sursa. asa ca am rezolvat totul.
                    de duminica iar strig lista cu cotizatii

                    JKL daca vi duminca sa zici sa-ti aduc TV-Tuner raman dator cu un camion de bere...

                    sigpic

                    Comment


                    • Daca se arde iar cand strigi lista de cotizatii e clar...cineva te ataca pe fondul flacarii violet
                      In fata unei minti tacute, se preda intreg Universul

                      Comment


                      • Mai intai adu camionul si dupa aia TV-tunerul. Dar berea aduo in cantitati de cate una lada ca sa pot sa le beau, sau venim toti fara masini sa putem bea tot. Glumesc. Duminica vin.

                        Comment


                        • Poate va intereseaza. Maine seara adica 31-08 ora 22:00 plec la Brasov dupa marfa si ma intorc pe 1-08 pe la ora 17:00. Plec gol, daca aveti ceva de trimis, ca la intoarcere sunt plin.

                          Comment


                          • Luni 13 septembrie ora 6:30 plec la Star Service Tulcea cu masina de la servici pentru revizie. Mai merge cineva?

                            Comment


                            • poate eu , ca am o problema cu antigelu , foarte bine ca ai anuntat

                              sigpic

                              Comment


                              • si .... si..... copilot nu aveti nevoie? ) stiu eu drumul ) curba la dreapta curba la stanga )
                                Intalniri Logan Club Constanta:
                                In Fiecare duminica la ora 18 la OMV-varianta vis-a-vis de DONA Seat
                                Ptr detalii : 0723.955.045

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google