Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ce job sa mai ai in weekend ca 8 martie cade intr-o sambata,si plus de asta pot sa mearga mai multi intr-o singura masina(macar 2 sau 3 useri intr-o masina)

    Comment


    • Sony, te dai la fund! si e a doua oara! Eu chiar vreau s-o vad pe surioara golanului meu la Paltinis!

      Comment


      • spike crezi ca eu nu vreau... dar nu pot sa promit nu stiu ce va fi pe8martie...

        sigpic

        Comment


        • Mah! tu n-ai priceput ca eu vreau sa facem o poza ceva de genul SWJ vs SNK? Am zis "poza" nu "liniuta"!

          Comment


          • Sa o ia naiba de zapada. S-a topit zapada si s-au inmultit gropile.
            Cel mai lent 1,6 8v

            Comment


            • Originally posted by SUPERCAR View Post
              ce job sa mai ai in weekend ca 8 martie cade intr-o sambata,
              Eu am un asemene job,cate sambete si duminici mi-a mancat job-ul asta de 2 ani,mai ales noaptea.
              Livrez prajituri si torturi pt o cofetarie,samabata si duminica avem nunti,frumos, nu?
              CE ZICI SONYKEL,TI-AR PLACE?
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • da dfens miar palce prajiturile si etc am si eu un priete care are acelasi job ca u la o cofetarie e ajutor pe o masina care distribuie la nunti...
                supercare daca pasta cu jobu nu o intelegi , atunci iti zic ca nam bani sunt sarac lipit pamantului , e mai bine asa???? zi? deci eu nu pot sami fac un program cu 3luni inainte nici macar cu o saptamana inainte nu pot eu impreuna cu ai mei avem o afacere si oricand poate aparea ceva imprevizibil , ca asa e cand nu esti la patron si esti propriul tau sef , angajatul o duce mai bine ca seful , ca angajatul stie ca 5zile pe saptamana timp de 8ore vine la munca si restu il doare in pix , dar eu nu am program fix...

                sigpic

                Comment


                • cine te-a pus sa fi sef......).....angajeazate.....la patron sa ai program fix pe 5 zile....))).....
                  JUST ME.....30-rdd......

                  Comment


                  • si apropo, sony, sa nu te miri cand vinerea la ora 5 vine cineva si-ti spune "pregatiti testerele, ca facem o placa noua , pe care inca n-am produs-o...". si sa nu-i f***i cu tot neamul lor ?...placa noua, vinerea, la ora 5 si tre' sa stai cu telefonul lipit de cap apoi tot weekendu', ca nu stii cum te cheama la lucru...e fain sa lucrezi la patron...f**-te'n cap de destept 5zile, 8h/zi...asta dupa lege...sau noaptea sa-ti sune telefonu si sa fi chemat la servici ca modificarile tale pe-o masina au fost "refacute" de cineva si-a "rezolvat" testul si se mira toti ca ieri mergea si azi nu, iar a doua zi dimineata, explica prin sedinte cine ce si cum...
                    Democratia nu inseamna ca faci ce vrei, ci ca ai dreptul sa faci ceea ce trebuie.

                    Comment


                    • pai am dat un exemplu... explicai si tu lu supercar cum e cu anumite joburi dar el lucreaza la un hiper market are orar stabil il doare in basca...

                      sigpic

                      Comment


                      • Cer unui moderator sa se faca un topic unde se pot vinde si cumpara piese stock, accesorii, piese tuning unde fiecare sa vina cu ce are.

                        Comment


                        • acel topic poti sa il faci si tu aici http://www.loganclub.ro/forum/anunturi_online-f17.html

                          Comment


                          • Hellman ti se apropie timpul sau te faci ca uiti de pariul de anul trecut

                            Comment


                            • e de abea 1 februarie .. mai este timp ... kitul este .. trebuie doar montat. si ce mai trebuia sa fac in afara de kit ?
                              1.6 MPI CRAZY DRIVER

                              Comment


                              • Ziceai de jante faruri stopuri si audio parca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google