Cafenea&Caterinca&Diverse

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si eu recomand Mermim XX,mi-am montat cd playerul la ei,super de treaba si priceputi.

    Comment


    • si unde se tine 4 tunning days?

      Comment


      • Bucuresti 15 16 martie la romexpo. Intra pe site-ul lor si vezi numaratoarea inversa si dai la detalii. O sa aflii absolut tot de acolo

        Comment


        • Stie cineva o parcare sau un spatiu mai liber prin Constanta in care sa pot sa ma plimb si eu cu masinuta?Ca nu am mai pus mana pe volan de vreo doua luni si mi-e tare dor.

          Comment


          • Spatii sunt , dar atat timp cat ai 15ani stai frumos pe scaunu pasagerului... ia-o ca un sfat prietenesc , ca sunt destui ca u si si-au rezervat cate un copac prin mamaia...
            nu vreau sa par rautacios...

            sigpic

            Comment


            • Stai linistit SoNyKeL...io vreau sa exersez parcarile ca nu imi ies... mai ales aia cu spatele. nu sa fac rally`uri.Lucrez de pe acum pentru carnet sa i-au din prima orasu`.

              Comment


              • Omu pana iti iei permisu mai ai 3ani , asa ca lasa exersatu de parcari...

                sigpic

                Comment


                • De fapt 2 ani ca luna asta fac 16.A dat la stiri nu mai stiu unde ca s-ar putea,sa bage sa faci scoala de soferi la 17 ani.Slabe sanse dar totusi decat deloc.

                  Comment


                  • Foarte rau sincer , puteti sa va suparati cat vreti voi pe mine , daca ar fi dupa mine as face sa fie de la 21 de ani desi eu am dat de la 18 dar vad prea multe... nustiu rocket cum esti , poate esti cu capul pe umeri ... dar 90% dintre cei care isi iau permisul in ziua de azi nu si-l iau din utilitate sa se duca la serviciu , sa se duca la liceu/facultate , sa se duca din A in B , si -l iau din motive gen: mama sa ies sa ma sparg in figuri , sa-i pun folii si multa muzica , so rup la aqua sa vezi ce shmecher o sa fiu o sa agat gagici etc...

                    sigpic

                    Comment


                    • Sal la toti ... am o problema in care poate ma puteti ajuta. vreau sa merg si eu cu familia la mare la vara. stiti ceva de pensiunea La Jura din neptun ? Sincer preturile de la hoteluri mi se par cam mari pentru ce conditii ti se ofera. poate cineva are informatii sa ma ajute. mersi anticipat
                      Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                      Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                      Comment


                      • Despre pensiunea jura eu nu stiu nimic... nici nu am auzit de ea... daca te putem ajuta cu altceva cu cea mai mare placere... poate altcineva stii ceva de jura

                        sigpic

                        Comment


                        • Mersi ... nu vreau neaparat acolo, dar mi s-a parut pret/calitate rezonabil. totusi vroiam si ceva referinte, ca deh ... stii cum e ...
                          eu in general caut cazare in neptun sau eforie nord, dar raportul pret/calitate sa fie bun si sa nu sara calul (pretul, nu calitatea)
                          preferabil la ceva vile sau pensiuni "verificate" ... adica cu recomandari de la altii
                          Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                          Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                          Comment


                          • Vand contact poarnire + butuc usi si portbagaj...are 2 chei da nu merge telecomanda...
                            pret....50ron....))
                            Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                            Comment


                            • Am uitat sa va spun e new new....))))
                              Toti traim sub acelasi cer, dar nu toti avem acelasi orizont.sigpic

                              Comment


                              • PS ... stiu ca voi sunteti din zona si satui de mare, dar unde va duceti voi cand aveti chef de plaja si mare ? Cunoasteti mai bine zona. ce plaja mi-ati recomanda unde sa fie ok pentru copii. am 2 copii de 1 an jumate si de 3 jumate. mie in principiu nu prea imi place marea, nu din cauza ideii de mare, ci din cauza aglomeratiei de acolo. mi se pare impropriu de zis ca merg in concediu tot in inghesuiala cand in fiecare zi mor din cauza aglomeratiei. dar doctorii m-au trimis cu copiii la mare asa ca ne conformam. problema e ca nu prea stiu unde sa ma duc. anul trecut am fost la neptun la hotel terra** si a fost destul de ok, dar parca as vrea altceva. o pensiune sau vila unde sa aibe eventual copiii un loc de joaca sau macar un spatiu verde in jur, si loc de parcare pentru masina. ceva de genul asta. astept informatii de la voi si cand ma duc trec sa dau o bere rece
                                Cine are nevoie de panouri solare, sisteme de iluminat cu leduri sau sisteme de incalzire, stie la cine sa apeleze
                                Dacia Logan Kiss 1.6 8v ... rosie ca

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google